PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : En iyi 10 MSN Plus Eklentisi


Seяѕeяi
05 Eylül 2008, 16:53
Handwriting Plugin
Bu yama sayesinde MSN Messenger' da El yazısı ile yazı yazabilirsiniz.

Screenshot Sender 3 (beta)
Program sayesinde başka bir grafik düzenleyiciye ihtiyac duymadan direk olarak ekran görüntüsünü alıp, kişi listenizdeki birisine yollayabilirsiniz.

StuffPlug-NG 2.2.397 BETA
En önemli özelliği MSN Plus sahibi kişilerde fotoğraflarınızı istediğiniz büyüklükte çıkarabiliyorsunuz. Onlarca seçenek barındırıyor. Harika işinize yarayabilir... Msn için size daha kullanışlı özellikler sağlıyor...

ColorNick version 2
MSN Messengar' da nicklerinizi renklendirmeniz için yapılmış bir eklenti.

Audiator
Karsinizdaki kisi ile sohbet ederken onceden yuklediginiz sesleri (tabi her iki tarafin da yuklemesi gerekiyor) birbirinize yollayabiliyorsunuz.

RDM Speech for Messenger Plus!
Plug windows(xp) un kendi metin okuma programini kullaniyor ve aninda ses olarak duymanizi sagliyor kullanabilmeniz icin 2 kisi bir msn penceresi yeterli plugi indirin kurun ve yazistiginiz birine gonderin(msn plus olan biri) oda kurduktan sonra baslayin yazilari sese donusturmeye...

Hopper
MSN Messenger' da kişi uyarılarında daha detaylı veya daha az bilgiyi gösterebilirsiniz...

NowPlaying
Bilgisayarınızda dinlediğiniz müziği karşı tarafta görsün isterseniz bu eklentiyi kullanabilirsiniz...

(001-MeSsAgE
MSN' de yazı tiplerine canlılık getirmek için kullanabileceğiniz bir eklenti...

Smiley Factory
Belirli şablonlar üzerinden kendinize Smiley' ler oluşturabilirsiniz.


DOWNLOAD (http://www.tamindir-depo.com/dosyalar/baskan/En_iyi_10_MSG_Plus_Eklentisi-Paket-01.exe)

MSN Plus Nedir??

Messenger Plus! MSN Messenger ve Windows Messenger için en iyi Eklentidir.
Çeşitli Messenger Olanakları
Plus! ile, kişi listenizi düzenlemek için kişi adlarını yeniden adlandırabilir, kişi listeni temizlemek için kişilerin istatistiklerini görebilir, pencerelerini şeffaflaştırabilir, dosya aktarımlarını otomatik kabul edebilir, gelen ve giden mesajları filtreleyebilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz!

Mesajlaşma Deneyiminizi Zenginleştirin!
Siz uzakta ya da boştayken,sizinle kontakt kuran kişilerinize göndermek için kendi kişisel durum mesajınıza sahip olabilirsiniz. Messenger Plus! ayrıca, anında hızlı metinleriniz için 50 adet yer, tek bir basit kısayol ya da belirlenmiş bir komutla gönderebileceğiniz kişiselleştirilebilir otomatik mesajlar, kodlarını hatırlamaya gerek kalmadan kolayca kullanabileceğiniz hızlı simge panelleri, metin yineleme özelliği ile yakınlarda gönderdiğiniz mesajı tekrar yollama, konuşmalar içinde arama ve alıntı ileti yollama olanakları tanır.

Gelişmiş Günlük Arşivleme
Daha önceden MSN Messenger, günlük kaydının bir imzasını gösteriyordu. Messenger Plus! buna zaten olanak tanıyor. Plus!'ın günlük kaydı arşivlemesiyle, şifrelemesiyle ve olanları unutmamak için tüm olayları kaydetmesiyle messenger'inkinden çok daha farklı.

Diğer Mesajlaşma Özellikleri
Messenger Plus! size, ön ve arka plan için istediğiniz herhangi bir renk seçmenize ve kalın, italik, altı çizili ve canlandırılmış yazı biçimleri eklemenize olank tanır. Bu sizin, IRC deki gibi Messenger'in komut adı verilen metin kısayollarını her yönüyle kontrol etmenizi sağlar.

Bildirimleri Zenginleştir
Eğer Hotmail kullanmıyorsanız, kendi pop3 posta hesaplarınızdan birini bildirim için seçebilirsiniz (beş adet e-posta eklenebilir). Ek olarak, kişilerin online, offline olduğunda ya da rumuzlarını değiştirdiklerinde bildirimler alabilirsiniz.

Güvenlik & Mağduriyet Kontrolü
Messenger Plus! bir patrondan korunma özelliği sunar. Bu özellik tek bir kısayolla Messenger'i ve konuşma pencerelerinizi gizler ve kimlerle konuşuyorduysanız onları olay hakkında bilgilendirir. Bu ayrıca bilgisayarınızın başından ayrıldığınızda Messenger'i şifreyle kilitlemeyede yarar. Ayrıca özel konuşmalarınızı korumak için önceki konuşmalarıda sadece sizin okuyabilmeniz için şifreler.

Güzel, basit ve kullanışlı bir arayüz
Yüzlerce özelliğine rağmen, Plus! organize edilen herşeyi, basit kullanıcı tecrübeleri ve kullanırken daha fazla hoşnut olmanız için Plus! 3 te yeniden tasarlanan tek bir ayarlar diyaloğunda saklar. Messenger Plus! ayrıca konuşma pencerelerine gönderilen komutlar vasıtasıya bir çok özelliğe, global kısayollar ve ortam menülerine erişim olanağı tanır.
Eklenti Mimarlığı

Messenger Plus! Özelliklerini yeterli bulmuyorsanız, eklentileri yükleyerek yeni yetenekler katabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve yüklemek için eklentiler bölümünü ziyaret edebilirsiniz.
ve son olarak tamamı BEDAVA!

Messenger Plus! ücretsiz bir yazılımdır. Arkadaşlarınıza göndererek kullanmaları için teşvik edebilirsiniz! Kesinlikle casus yazılım ya da Truva atı (Trojan) içermez. Kurulum sırasında isteğe bağlı sponsor program yüklenebilir, herhangi bir riski yoktur! Sponsor programı yüklemeyip yinede desteklemek isterseniz, Messenger Plus! online mağazasını ziyaret edin ya da sadece bir dakikanızı posta kartı yollamak için ayırın.

djyarbay68
12 Eylül 2008, 16:11
paylaşm iiçin saolasın ;)