PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : FaturaCELL


aŞk-ı LâL
30 Eylül 2008, 20:30
İstediğiniz an, istediğiniz şekilde faturanız cebinizde!

Faturanız gecikti diye düşünüyorsunuz ya da faturanızı kaybettiniz. Endişelenmenize hiç gerek yok. FaturaCell'le fatura tutarınızı cep telefonunuzdan öğrenebilirsiniz.

FaturaCell 3 farklı servisten oluşuyor:

FaturaCell Abonelik servisiyle, fatura tutarınız, son ödeme tarihleri ve varsa ödenmemiş fatura bilgileriniz size her ay düzenli olarak size kısa mesajla iletilir.
Güncel Abonelik servisi ile, her ayın ortasında, fatura kesim tarihinizden 15 gün sonra, o ana kadar yaptığınız görüşmelerin tutarı cebinize otomatik olarak iletilir. Böylece ay ortasında bildirilen fatura tutarı ile konuşmalarınızı kontrol altına alabilirsiniz.
FaturaCell Sorgulama servisiyle, fatura tutarlarınız, faturalarınızın son ödeme tarihleri ve varsa ödenmemiş fatura tutarlarınızı dilediğiniz zaman sorgulayabilirsiniz..

Kimler Kullanabilir?
http://turkcell.com.tr/r/g/k-turkcell.gif

Kullanım
FaturaCell Abonelik
Fatura tutarınızın her ay kısa mesaj ile cebinize de gelmesini istiyorsanız ABONE FATURA yazıp 2222'ye göndererek FaturaCell'e abone olabilir, ABONE IPTAL FATURA yazıp 2222'ye göndererek aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.

Ayrıca SüperŞifrenizle Online İşlem Merkezi'ne girip Abonelik İşlemleri menüsü altındaki Abonelik İşlemleri/Servis Abonelikleri menüsünden Servis Aboneliğini seçerek de FaturaCell'e abone olabilirsiniz.

Güncel Abonelik
Her ayın ortasında, o ana kadar yaptığınız konuşma tutarının cep telefonunuza iletilmesini istiyorsanız ABONE GUNCEL yazıp 2222'ye göndererek FaturaCell Güncel Abonelik servisine abone olabilir; ABONE IPTAL GUNCEL yazıp 2222'ye göndererek aboneliğinizi iptal ettirebilirsiniz.

Kısa Mesajla FaturaCell Sorgulama
Son Aya Ait Fatura Tutarını Sorgulama:
FATURA yazıp 2222'ye göndererek son dönem fatura tutarınızı sorgulayabilirsiniz.

Fatura kesim tarihinden şimdiye kadar yapılan konuşma tutarının sorgulanması:

GUNCEL yazıp 2222'ye gönderebilirsiniz.

WAP'tan Erişim
wap.turkcell.com.tr ana menüsünde, Turkcell hizmetleri menüsü altındaki "Fatura" menüsüne tıklayarak fatura bilgilerinize ulaşabilirsiniz.
Web'den Erişim

SüperŞifreniz yardımıyla Online İşlem Merkezi'ne girerek ulaşacağınız bilgi sorgulama ekranında, "Ödenmemiş Fatura" ve "Ödenmiş Fatura Bilgileri"ne tıklayarak faturalarınızın tutar ve son ödeme tarihlerine ilişkin bilgi alabilir, "Güncel Konuşma Tutarı" bilginize ulaşabilirsiniz.

Sesli Yanıt Sistemi ile Erişim
Son aya ait fatura tutarınızı, faturanızın son ödeme tarihini veya Güncel konuşma tutarınızı 7500 FaturaCell servisini arayarak sesli yanıt sisteminden de öğrenebilirsiniz.

Ayrıca, 444 0 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri'ni arayıp SüperŞifrenizi tuşlayarak da faturanızı öğrenebilirsiniz.

Ücretlendirme
FaturaCell servis bedeli her sorgulama için 2 kısa mesaj, abonelik servis bedeli 2 kısa mesaj/ay'dır.

http://turkcell.com.tr/index/0,1028,32700,00.html (http://turkcell.com.tr/index/0,1028,32700,00.html)