PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Neden Galaxy S III?


Raplayer
09 Mayıs 2012, 11:01
Galaxy S III'ün <ADKLIK id=adklik1>yeni</ADKLIK> favori cebiniz olması için fazlasıyla neden var. İşte bunlardan 5'i...

Galaxy S III geçtiğimiz hafta Londra'daki etkinlikte dünyaya tanıldı. Avrupa'da Mayıs sonunda piyasaya sürülecek Samsung'un yeni amiral gemisinin, yeni favori cebiniz olması için birçok nedeni var. İşte bunlardan bazıları:

1. Büyük ekranı

Samsung'un <ADKLIK id=adklik2>büyük</ADKLIK> ekran boyutlarını 5.3 inç'lik dev Galaxy Note'dan biliyoruz. Galaxy S III ise 4.8 inç'lik ekranıyla <ADKLIK id=adklik3>görüntü</ADKLIK> konusunda sizi fazlasıyla tatmin ediyor. Super AMOLED HD ekrana sahip <ADKLIK id=adklik4>cep</ADKLIK>, sizi her tür <ADKLIK id=adklik5>medya</ADKLIK> içeriğini mükemmel bir biçimde sunuyor ve günlük işlerinizi kolaylaştırıyor.

2. Ses ve yüz tanıma

Ses ve yüz tanıma özellikleri, <ADKLIK id=adklik6>yeni</ADKLIK> Galaxy'nin en <ADKLIK id=adklik7>çok</ADKLIK> göze çarpan özelliklerinden. Siri'ye benzer bir işlev olan S Voice, internette <ADKLIK id=adklik8>arama</ADKLIK> yapmanıza, takvim öğeleri oluşturmanıza, hava durumunu kontrol etmenize yardımcı oluyor.
Cihazın <ADKLIK id=adklik9>gelişmiş</ADKLIK> yüz tanıma özelliği ise bir kez fotoğrafını çekerek etiketlediğiz kişinin fotoğrafını <ADKLIK id=adklik10>tekrar</ADKLIK> çektiğinizde, onu <ADKLIK id=adklik11>sosyal</ADKLIK> ağlarda <ADKLIK id=adklik1012>otomatik</ADKLIK> <ADKLIK id=adklik1013>olarak</ADKLIK> etiketlemenize yardımcı oluyor.

3. "Çakıl taşına" benzer şekli

Samsung'a <ADKLIK id=adklik14>göre</ADKLIK> Galaxy S III, doğadan <ADKLIK id=adklik15>ilham</ADKLIK> alıyor ve <ADKLIK id=adklik16>büyük</ADKLIK>, düz bir çakıl taşına benziyor. <ADKLIK id=adklik1017>Yeni</ADKLIK> <ADKLIK id=adklik1018>cep</ADKLIK>, size Galaxy S II'den <ADKLIK id=adklik19>çok</ADKLIK> da farklı görünmeyebilir. Ancak biraz daha büyük olmasına rağmen kıvrımlı köşeleriyle elinizde daha doğal bir tutuş sağlıyor ve cebinize iyi bir şekilde yerleşiyor.

4. Kamerası

Galaxy S III'ün 8 megapiksellik kamerası <ADKLIK id=adklik20>sadece</ADKLIK> yüz tanımada <ADKLIK id=adklik21>başarılı</ADKLIK> değil, aynı zamanda "sıfır gecikme süresi" sağlıyor ve bir saniyede 3.3 fotoğraf çekebiliyor. Best Shot işlevi ise 8 fotoğraf çekerek arasından en iyisini <ADKLIK id=adklik1022>otomatik</ADKLIK> <ADKLIK id=adklik1023>olarak</ADKLIK> seçiyor.

5. Çoklu görev işlevi Pop Up Play

Önemsiz bir <ADKLIK id=adklik1024>özellik</ADKLIK> <ADKLIK id=adklik1025>gibi</ADKLIK> görünse de Pop Up Play <ADKLIK id=adklik26>ile</ADKLIK> video seyrederken farklı işlerle ilgilenebiliyorsunuz. Videoyu seyretmeye başladıktan sonra içeriği küçültüp işinize devam etmeniz mümkün.

Galaxy severim. (:
Alıntıdır.