PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Chrome'u Uçuracak 3 Eklenti


Raplayer
30 Mayıs 2011, 19:08
Tarayıcı olarak Google Chrome kullanıyorsanız bu ilginç eklentiler her şeyi kolaylaştıracak!

Piyasada bulabileceğiniz sayısız tarayıcı eklentisi gündelik yaşantınızı kolaylaştırmak için sizlere sonsuz seçenek sunuyor. Firefox'un başı çektiği bu konuda Google Chrome da giderek artan sayıda eklentisi ile hemen ardından geliyor. İşte sizin için seçtiğimiz bazı ilginç ve faydalı Chrome eklentileri...

NavigUp
Tarayıcıda bir önceki sayfaya dönmek için Geri (Back) butonu son derece kullanışlı ama bu eklenti sayesinde bir önceki sayfa yerine bir üst düzüne geçebilirsiniz. Örneğin veteknoloji.com'da alt sayfalarda dolaşırken, ana sayfaya dönmek için bu eklentiyi kullanabilirsiniz. Böylece tek tuşla herhangi bir alt sayfadan Teknoloji ve Bilim Haberleri (http://www.veteknoloji.com) adresine dönmeniz mümkün.

Chrome IE
Siz Chrome kullanıyor olabilirsiniz Internet Explorer hala en yaygın tarayıcı. Özellikle web geliştirme ile uğraşanların tercih ettikleri tarayıcıdan ayrılmadan bir sitenin Internet Explorer görüntüsünü ön izlemek için bu eklenti işinizi kolaylaştırabilir.

Split Screen
Sekmeler son derece kullanışlı ama aynı anda iki farklı web sitesini yan yana görmek istediğinizde size çok fazla yardımcı olamıyorlar. Böyle bir ihtiyacınız olduğunda son derece pratik bir şekilde dilediğiniz iki (veya daha fazla) siteyi yan yana göstermenin en kolay yöntemlerinden biri bu tarayıcıyı kullanmak.

Bestekar
30 Mayıs 2011, 19:35
paylasım için teşekkürler umarım yararlı olur.:intikam:sevindim:sus: