PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Nokia N8'e Farklı Bir Soluk


Raplayer
09 Şubat 2011, 19:27
Nokia'dan N8'e eğlenceli yenilik!

Nokia'nın amiral gemisi N8'e getirdiği yenilik hem çok eğlenceli, hem de çok kullanışlı...

Nokia'nın yavaş ve kullanışsız tuş kilidi ekranı, kullanıcıları için her zaman bir sorun teşkil etmişti. Ancak o günler geride kalmış gibi görünüyor. Nokia'nın yeni tuş kilidi sistemi Nokia Bubbles(baloncuklar), kullanıcıya hem eğlenceli hem de kullanışlı ve çabuk bir tuş kilidi ekranı sunuyor.
Yeni sistem medya oynatıcıyı ya da cevapsız çağrıları siz tuş kilidini açmadan, tuş kilidi ekranından seçerek çalıştırmanıza olanak sağlıyor. Örneğin bir kişi sizi aramış ve ulaşamamışsa orada bir balonu oluyor, o balonu alıp telefonun olduğu balona sürüklediğinizde, kilit açılıyor ve telefon doğrudan o kişiyi arıyorsunuz.
Symbian kullanıcıları şimdiden bu özelliği telefonlarına indirebilir.

alkis

Anima_joker
09 Şubat 2011, 19:32
Değişikmiş nokia kullanıcıları telefonları destekliyorsa kullanmalılar bence:) eğlenceli olabilir

Raplayer
09 Şubat 2011, 19:33
Güzel uygulama. Samsung'ta böyle simgeler puzzle parçaları içinde çıkıyor. Doğru yere götürünce direk sayfasına yönlendiriyor. Hızlı ve eğlenceli. Ama elin kolun doluyken sıkıntı oluyor. :tebessum:

Anima_joker
09 Şubat 2011, 19:43
El kol dolu olması değilde :) tuş kilidine almayıp kılıfsız cebime koyduğum samsungum bütün telefon numaralarımı sildi. Başarılarının devamını diliyor bundan sonraki hayatında bilinçli olarak kırılacak olma ihtimalinden dolayı özür diliyorum :P