PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Çevreci Asus


Raplayer
06 Temmuz 2010, 22:40
http://www.teknolojide.com/displayer.aspx?picid=4249&size=250Asus, yeni ürünleriyle kulanıcılarına daha yeşil bir hayat sunuyor

Son yıllarda daha da artan çevresel sorunlara bağlı olarak , çevreci üretimin önemi günlük yaşamımızda çok daha büyük önem taşımaya başladı. Bu nedenle tasarımdan üretime her alanda çevre korumaya karşı proaktif tedbirler alınmaya başlanıyor. Yeşil Asus girişimi işte bu bilinçten hareketle, yeşil ve çevre dostu uygulamaları ve ürünleri destekmeyi amaç ediniyor.
ASUS’un yeni ürünleri, içerdiği ASUS Super Hybrid Engine gibi güç tasarrufu sağlayan teknolojiler ile çevreye özen göstermek üzere tasarlandı. Ürünlerde ve ambalaj malzemelerinde bambu ve geri dönüştürülmüş plastik gibi çevre dostu malzemelerin kullanılmasına yönelik tedbirler alındı.

U Serisi Bambu Koleksiyonu
ASUS U Serisi Bambu Koleksiyonu notebooklar, çevre bilincine sahip kitleler için tasarlandı. Kahverengi bambu dış kısmı ve fırça desenli alüminyum iç kısmı ile kullanıcının kendisini doğaya daha yakın hissetmesini sağlıyor, telaşlı beton şehir hayatında dahi organik dünya hissi veriyor.