PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dolan Kartuş


Raplayer
24 Mayıs 2010, 18:39
Yazıcılar, satın alırken, uygun fiyatlarına rağmen kullanım sırasında oldukça maliyetli cihazlardır. Yoğum miktarda çıkış alıyorsanız kartuş maliyetleri bir süre sonra bütçenizi zorlarmaya başlayabilir. Bu durumda muadil kartuşlar bir seçenek gibi görünebilir. Ancak bazı yeni nesil yazıcılar bunları orjinal olmadıkları için kabul etmeyeceklerdir. Bitmiş kartuşlarınızı doldurtma ise orjinal kartuşların buna çok uygun olmaması nedeni ile çok kez tekrarlanabilir bir işlem değildir.
Üstelik yeniden doldurttuğunuz kartuşlarınızın üzerindeki çipler bunu algılamadığı için yazıcı sürücüleri sütekli karşınıza kartuşun bitmiş olduğunu söyleyen uyarı mesajı çıkaracak ve yazdırma işlemi gerçekleştirmeyecek.

DOLAN KARTUŞ: En ekonomik çözüm; bu tür sorunlar ile uğraşmak istemeyenler için Dolan kartuş.
Bu sistemde sadece bir kereliğine yazıcınız için uygun üretilmiş özel boş kartuşu satın almanız yeterli oluyor. Daha sonra 60 ml, 120 ml yada 280 ml lik mürekkep şişelerinden alarak 25 kerete kadar dolum yapabiliyorsunuz. Bittikçe sadece mürekkep almanız gerekeceği için kullanım maliyetleride renk başına 1 TL. ye kadar inebiliyor. Kartuşlar üzerinde yer alan özel çipler, her mürekkep doldurulmasında kendini sıfırlıyor ve yazıcıya yeni kartuş takıldığını bildiriyor. Bu şekilde herhangi bir renk birse bile yazıcının yazdırmayı durdurma probleminin önüne geçilmiş oluyor. Uzun ömürlü olan Dolan Kartuş yazıcınız çalıştığı sürece size sorunsuz bir şekilde hizmet veriyor. Firma, ETACOLOR fotoğraf mürekkeplerinin ve DECLİTE fotoğraf kağıtlarının da ithalatını yaparak, düşük maliyetli fotoğraflar için alternatif çözümler sunuyor ...

http://i1005.hizliresim.com/2010/5/24/4218.jpg (http://urlal.com/dqqf)

Daha fazla bilgi için;
DOLAN KARTUŞ, DOLDURMASI KOLAY HESAPLI KARTUŞ (http://www.dolankartus.com)

aŞk-ı LâL
25 Mayıs 2010, 16:26
evet bende dolduruyorum cok ekonomik ve pratik oluyor