PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : E-Kitap Okumanın Zevkini Tadın


Raplayer
23 Mayıs 2010, 18:10
Foxit eSlick FE-01
E-ink (e-mürekkep) teknolojisinin gelişimiyle birlikte, bu teknolojiyi kullanan e-kitap okuyucu cihazlarıda yaygınlaşmaya başladı. Yurt dışında birkaç yıldır sevilerek kullanılan ve elektronik kitap satışlarını da attıran e-kitap okuyucularının ülkemize gelen ilk modellerinden biri Foxit tarafından geliştirilen eSlick Reader.
Cihazda kullanılan E-ink teknolojisi, yazıların herhangi bir aydınlatma olmaksızın görüntülenmesini sağlıyor. Bu sayede tıpkı klasik bir kitap okuyormuş gibi, uzun süreler boyunca gözleriniz hiç yorulmadan okumaya devam etmeniz mümkün. Ekrana hangi açıdan bakılırsa bakılsın net ve kayıpsız bir görüntü elde ediliyor. Ancak tahmin edebileceğiniz gibi bu teknolojiyle sadece siyah-beyaz görüntüler elde edilebiliyor.

Ağırlık: 180 gram
Dahili Hafıza: 512 MB (2 GB'lık hediye veriliyor.)
Desteklediği Formatlar: PDF, ePub, PDP ve TXT
Diğer Özellikleri: MP3 (Kutudan kulaklık çıkıyor.)
Zayıf Yönleri: Sayfa geçişleri biraz yavaş ve TXT dosyalarında Türkçe karakter görüntüleyemiyor.

http://i1005.hizliresim.com/2010/5/23/4970.jpg (http://urlal.com/dqqf)

aŞk-ı LâL
24 Mayıs 2010, 03:36
tesekkürler elimde bir ebook okuma aletio bulunmasina ragmen ben eski model biri oldugum icin pek sevmiyorum okudugum kitaptaki o kagit kokusunu almam ve okudugum kitabi elimde tutmam ve kütüphanemin her bos kismini yeni bir kitapla doldurmam lazim baska türlü tatmin olamiyorum malesef bu baska bir zevk ve hoby sanirim bundan da vazgecmem imkansiz