PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Twitter


aŞk-ı LâL
05 Ekim 2009, 01:06
Bilinçli bir Twitter kullanıcısı yapılan araştırma sonucu birkaç servise ulaşmakla birlikte hangi sitelerin bu uygulamalar için neler sağladığını paylaşıyoruz…

http://twitpic.com/ (http://twitpic.com/) : Fotoğraflarınızı arkadaşlarınızla paylaşmanıza yarayan kullanışlı bir Twitter uygulamasıdır.

http://strawpollnow.com/ (http://strawpollnow.com/) : Twitter üzerinden anketler düzenleyerek diğer kullanıcıların yorum ve görüşlerini almanıza yardımcı olan bir eklentidir.


http://www.veteknoloji.com/resimler/haberdetay/3364848442_41afb5d24d.jpg


http://twitterfeed.com/ (http://twitterfeed.com/) : Rss beslemelerinizin otomatik olarak Twitter üzerinden yayınlanmasını sağlayan esnek bir uygulamadır.

http://twitturly.com/ (http://twitturly.com/) : Beğendiniz yada hoşunuza giden linklerin kısaltılarak daha iyi görünmesini sağlayan Twitter uygulamasıdır.

http://twenglish.com/ (http://twenglish.com/) : Mesajlarınızı otomatik olarak İngilizceye çeviren nadir eklentilerden biridir.

http://twitzu.com/ (http://twitzu.com/) : Promosyon veya yeni çıkan bir ürünün tanıtımını yapabileceğiniz Twitter mecrası.