PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Msn'de 24 Saat Online Kalabilme


Seяѕeяi
14 Eylül 2008, 18:17
Msn'de 24 Saat Online Kalabilme

Msn Mobile hizmeti daha önceleri Msn Messenger de çevrimdışı iken size yazılan mesajların cep telefonunuza gelmesini sağlamaktaydı. Ancak Msn Mobile artık bu hizmeti ücretli vermekte. Aşağıdaki yöntemle ise Msn Messenger da çevrimdışı iken bize yazılanların cep telefonumuza olmasa da mailimize gelmesini sağlayabiliriz.

Bunun için öncelikle aşağıda yazılı olan Link e giriyoruz.
http://www.mobile.msn.com/


Giriş yaptıktan sonra karşımıza çıkan ekranda yer alan "Join Now" butonuna tıklıyoruz. Tıkladıktan sonra açılan yeni pencerede MSN Mobile hizmetinden yaralanabilmemiz için kullandığımız E-mail adresini ve password umuzu yazıyoruz. Karşımıza gelen diğer ekran olan "Device Information" da operatör olarak "Other" ı seçiyoruz. "Type Your Mobile Address" yazan yere de e-mail adresimizi yazıyoruz.
E-mail adresimizi yazıp Next dedikten sonra yazdığımız e-mail adresine bir code gelicek. Mail adresimize gelen o code da yeni açılan sayfadaki "Confirmation Code" la belirtilen yere yazıyoruz ve "Next" diyoruz. Daha sonra Msn Messenger oturumumuzu kapatıyoruz ve tekrar açtığımız zaman işlem gerçekleşmiş oluyor. Artık çevrimdışı durumdayken "Hareketli" görüneceksiniz ve çevrimdışı olsanız bile size yazılanlar mail adresinize gelecek.