PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kendi gitti şarkılardı USB bellekte kaldı...


aŞk-ı LâL
04 Temmuz 2009, 00:24
Kendi gittihttp://www.gencliknerde.net/images/smilies/virgul.gif şarkılardı USB bellekte kaldı...

Michael Jackson ölmedihttp://www.gencliknerde.net/images/smilies/virgul.gif kalbimizde yaşıyor. Belki de USB belleğimizde demeliydik.

Müzik dünyasını ani ölümüyle yasa boğan Michael Jackson hepimizin hayranlıkla izlediği bir sanatçıydı. Sadece şarkılarıyla değilhttp://www.gencliknerde.net/images/smilies/virgul.gif dans figürleri ile tarih sayfalarına adını altın harflerle kazıyan Jackson'ın ardından internet dünyası da önemli bir veri trafiğine sahne oldu.
Ani ölümün ardındanhttp://www.gencliknerde.net/images/smilies/virgul.gif Sony'nin yaklaşık 2 yıl önce piyasaya sürdüğü ilginç bir USB bellek de bir anda tekrar ilgi odağı oldu. Bu USB bellekte Sonyhttp://www.gencliknerde.net/images/smilies/virgul.gif sanatçının 1982 yılında çıkardığı Thriller albümünün 2007 yılında 25. yıldönümü için yapılan versiyonunu sevenlerine ulaştırıyor. 25. yıldönümü versiyonunda 9 hithttp://www.gencliknerde.net/images/smilies/virgul.gif 8 bonus şarkı ile satılacak Micro Vault'ta ayrıca Beat Ithttp://www.gencliknerde.net/images/smilies/virgul.gif Billie Jean ve Thriller'ın uzun versiyon videoları da mevcut.

Eğer sizde böyle bir arşiv ile 2 GB boyutundaki Flash disklerden birine sahip olmak isterseniz bu bağlantıdan limitli bir şekilde satışa sunulan ürün için siparişte bulunabilirsiniz.

Flash diskler iki renk seçeneği ile piyasaya sürülüyor. Siyah ya da yeşil... Yukarıda da belirttiğimiz gibi bu bellek 2 yıl önce piyasaya sürülmüştü; Jackson'ın ölümünün ardından alelacele hazırlanmış bir "pazarlama utancı" değil...<!-- google_ad_section_end -->