PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TeamViewer Yöneticisi artık Mac uyumlu


aŞk-ı LâL
04 Temmuz 2009, 00:22
TeamViewer Yöneticisi artık Mac uyumlu


<!-- google_ad_section_start -->Bu yenilikçi uzaktan masaüstü kontrol yazılımıhttp://www.gencliknerde.net/images/smilies/virgul.gif uzaktan teknik destek seansları için bir veri bankası oluşturulmasını sağlıyor.
Çevrimiçi iletişim ve paylaşım çözümlerinde lider olan TeamViewer GmbHhttp://www.gencliknerde.net/images/smilies/virgul.gif bugün Mac kullanıcıları için tasarlanmış TeamViewer Yönetici programını duyurdu. Bu yenilikçi veri bankası aleti uzaktan teknik destek seans ayrıntılarının kaydını tutabiliyor. Büyük şirketler ve talep gerektiren çağrı merkezlerine yönelik geliştirilmiş olan bu ek programhttp://www.gencliknerde.net/images/smilies/virgul.gif güvenli bir ortamda uzaktan yönetim seanslarının bilgilerini kayderekhttp://www.gencliknerde.net/images/smilies/virgul.gif hızlı geri çağırma ve yetkili müşteri hizmetleri sağlamaktadır.

MAC pazarını önemseyen TeamViewerhttp://www.gencliknerde.net/images/smilies/virgul.gif bu platformla uyumlu çözümler yaratmaya büyük önem vermektedir. Büyük kurumlar için hazırlanmış olan TeamViewer Yöneticisihttp://www.gencliknerde.net/images/smilies/virgul.gif Premium lisanslarıyla elde edilebilmektedir. TeamViewer Yöneticisiylehttp://www.gencliknerde.net/images/smilies/virgul.gif destek isteyen kullanıcılar tek bir tıklama ile hızlı bir şekilde ücretsiz Host veya QuickSupport modüllerini başlatıphttp://www.gencliknerde.net/images/smilies/virgul.gif destek elemanının uzaktaki bilgisayara anında erişebilmesini sağlıyorlar. Sorun bulmahttp://www.gencliknerde.net/images/smilies/virgul.gif sorun çözmehttp://www.gencliknerde.net/images/smilies/virgul.gif uzaktan ekip calışması veya sunum: TeamViewer bağlantısıyla herşey mümkün.

TeamViewer Yöneticisihttp://www.gencliknerde.net/images/smilies/virgul.gif dört dörtlük bir müşteri hizmeti verebilmek içinhttp://www.gencliknerde.net/images/smilies/virgul.gif destekçi elemanlarının sınıflandırdığı müşteri bilgilerini dosyalar ve klasörlerde depolamayı sağlıyor.

Ayrıcahttp://www.gencliknerde.net/images/smilies/virgul.gif TeamViewer Yöneticisi otomatikman her seansın başlangıç ve bitiş saatlerini de kaydederekhttp://www.gencliknerde.net/images/smilies/virgul.gif şirketlere seanslarının tam süresini verebiliyor. Bu bilgi özelliklehttp://www.gencliknerde.net/images/smilies/virgul.gif şirketler saat ücreti ödedikleri için önemlidir; her müşteri başına sarf edilen süre kaydedilerekhttp://www.gencliknerde.net/images/smilies/virgul.gif saklanmaktadır.

TeamViewer Yöneticisihttp://www.gencliknerde.net/images/smilies/virgul.gif hangi destek elemanının seansı tamamladığını kaydederekhttp://www.gencliknerde.net/images/smilies/virgul.gif ilerde basit ve kolay bir referans sağlayabiliyor. Veri bankalarına ek alanlar ekleme imkanıhttp://www.gencliknerde.net/images/smilies/virgul.gif bu yazılımı bir çok kuruluşun kullanabileceği bir çözüme donüştürmektedir. Seans detaylarıhttp://www.gencliknerde.net/images/smilies/virgul.gif donanım özelliklerihttp://www.gencliknerde.net/images/smilies/virgul.gif IDhttp://www.gencliknerde.net/images/smilies/virgul.gif şifreler ve teknisyenin eklemek istediği bir çok başka notlarhttp://www.gencliknerde.net/images/smilies/virgul.gif güvenli bir şekilde saklanabilirhttp://www.gencliknerde.net/images/smilies/virgul.gif böylece hızlı ve kolay bir şekilde referans edilebilen yetkili bir veri bankası oluşturulur.

TeamViewer GmbH’ın kurucusu ve yöneticisihttp://www.gencliknerde.net/images/smilies/virgul.gif Dr. Tilo Rossmanithhttp://www.gencliknerde.net/images/smilies/virgul.gif “ TeamViewer Yöneticisini Mac platformu için de geliştirdiğimize çok memnunuz. TeamViewer her zaman çoklu platform destekli bir çözüm olmuşturhttp://www.gencliknerde.net/images/smilies/virgul.gif ve MAC kullanıcılarına TeamViewer Yöneticisini sunmak bu işletim sistemine ne kadar bağlı olduğumuzu tekrar gösteriyor ” diye konuştu.

TeamViewer’in tüm çözümlerinde olduğu gibihttp://www.gencliknerde.net/images/smilies/virgul.gif TeamViewer Yöneticisi de en yüksek güvenlik standartlarına uyuyor. Ayrıca TeamViewer bilgisayarın güvenliğini etkilemedenhttp://www.gencliknerde.net/images/smilies/virgul.gif güvenlik duvarları arkasında problemsiz bir şekilde calışmaktadır.

Bulunabilirlik

TeamViewer Yöneticisi Premium veya Corporate lisanslarıyla birlikte gelmektedir. Bu lisanslar bir defalık ödeme ve www.teamviewer.com (http://www.teamviewer.com/) ‘dan yükleyerek elde edilebilmektedir