PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TTNET'in hizmetlerini ''Uçan İnternet Modemi''


aŞk-ı LâL
31 Mayıs 2009, 04:17
TTNET'in hizmetlerini ''Uçan İnternet Modemi'' sayesinde mobil internet ile birleştirdiği bildirildi.

TTNET'ten yapılan açıklamada, ev ve işyerinde, hızlı ve kaliteli interneti müşterilerine sunan TTNET'in, WiFi servisinin ardından şimdi de mobil interneti müşterileriyle buluşturarak, ''internet her yerde'' dönemini başlattığı kaydedildi.

TTNET'in Uçan İnternet kapsamında 81 ilde 4 binden fazla noktada WiFi'ı (kablosuz internet hizmeti) müşterileriyle buluşturduğu vurgulanarak, ınternete 8 Mbps hıza kadar bağlanma olanağı sunmanın yanında şimdi de hizmetlerin Uçan İnternet Modemi sayesinde mobil internet ile birleştirildiği belirtildi.

TTNET'in, Avea ile yaptığı işbirliği çerçevesinde, GPRS ve EDGE teknolojileri kullanılarak sunulan mobil internet hizmetlerini müşterilerle buluşturduğu kaydedilen açıklamada, böylece TTNET'in, müşterilerinin ev ve iş yerlerinden yüksek hızlarda ve kalitede bağlandıkları interneti, hem TTNET WiFi servis noktaları hem de mobil internet imkanı ile tamamlamış olduğuna işaret edildi.

Öte yandan GPRS ve EDGE teknolojileri kullanılarak sunulan mobil internet hizmetinde, Temmuz sonunda 3G teknolojisinin de kullanılacağı bildirildi.

TTNET Uçan İnternet kampanyası kapsamında, mevcut ve yeni tüm TTNET müşterilerinin, 15.99 lira (KDV ve ÖİV dahil) ödeyerek, 24 ay taahhütlü Uçan İnternet Paketini alabilecekleri, bu paketle TTNET müşterilerinin Uçan İnternet modemi (3G USB modem) sahibi olacakları ve ayda 250 MB mobil internet erişimi ile 600 dakika TTNET WiFi kullanım hakkı elde edecekleri hatırlatıldı.

TTNET Uçan İnternet Modemsiz kampanyası kapsamında ise tüm TTNET müşterileri 9,99 lira (KDV ve ÖİV dahil) fiyatla, yeni alacakları AVEA SIM kartları ile ayda 250 MB mobil Internet ve 600 dakika TTNET WiFi hizmetinden faydalanabilecekler.