PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu telefonun kamerası tam 12 megapiksel


aŞk-ı LâL
31 Mayıs 2009, 04:14
http://timeturk.com/images/news/48007.jpg


Sony Ericsson, yeni modeli Satio ile mobil dünyasında epeyce konuşulacak gibi görünüyor. Telefonun kamerasının çözünürlüğü 12.1 megapiksel diyoruz, başka da bir şey demiyoruz.

Resmi olarak dün duyurulan telefon, eğlenceyi tek bir cihaz üzerinde toplamak isteyenler için kullanıcılara sunuluyor. 3,5 inçlik geniş ekranı 16:9 biçimde olduğu için film keyfini istediğiniz her yere götürmenizi sağlıyor.

Xenon flaşı bulunan 12.1 megapiksellik kamerası yüz tanıma özelliğinin yanı sıra Facebook gibi sosyal ağlar ile de entegre olarak çalışıyor.

Symbian işletim sistemine sahip olan dokunmatik ekranlı telefon, çok sayıda yüklenebilir uygulama ile daha da kişiselleştirilebiliyor.

İhtiyaç Duyulan Tüm Özellikler Var

FM radyosu, 3G desteği, Bluetooth bağlantısı olan cihazın USB desteği de mevcut. YouTube için özel arabirimi olan Sony Ericsson Satio, Google Maps desteğini GPS ile birleştiriyor.

http://static.shiftdelete.net/img/article/satio1243614187.jpg


8 GB'lık Sandisk microSD hafıza kartı ile satılan ürünün dahili hafızası 128 MB. 126 gram ağırlığındaki ürünün fiyatı henüz belli değil ve 2009'ün son çeyreğinde marketlerde yerini alması hedefleniyor.