PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Vodafone Cep Aran


aŞk-ı LâL
24 Mayıs 2009, 17:55
http://www.cepteknolojileri.com/images/Vodafone.jpg
artık Diğer operatörlerden ve sabit hatlardan arandığın her 2 dakika, sana bedava 1 kontör kazandırıyor. Bu kampanya ile ne kadar çok aranırsan, o kadar çok kazanıyorsun! Kazandığın kontör miktarı 5′e ulaşınca, hediye kontörler anında hesabına geçiyor ve bunları istediğin yönü ararken harcıyorsun.sizde vodafona geçin anı yaşayın
Kazanmaya başlamak için tek yapman gereken ABONE yazıp, 7506′ya SMS göndermek ya da 7506′yı arayarak kayıt olmak.
Kazandığın hediye kontörleri öğrenmek istersen KONTOR yazıp, 7506′ya SMS gönderebilir ya da 7506′yı arayabilirsin. Vodafone Cep Aran kampanyası ile arandıkça kazan. Kazandığın kontörlerle dilediğin yönü ara.
*Yeni abone alımına açılacaktır. Ayrıca, kayıtlı ve yeni kaydolan aboneler de yenilenen Cep Aran *Kampanyası’ndan yararlanabilecektir.
*Vodafone Cep Aran kampanyasına kayıtlı aboneler, diğer GSM operatörlerinden (yurt içi) ve *Türk Telekom’dan aldıkları her 2 dakikalık çağrı karşılığında 1 kontör kazanmaktadır.
*Kazanılan kontör miktarı her 5’e ulaştığında abonelerin hesaplarına otomatik olarak yükleme yapılacaktır.
*30 gün boyunca 5’e ulaşmayan hediye kontörler silinmektedir.
*Kazanılan (yüklenen) kontörler 30 gün boyunca kullanılabilecek, kullanılmayan kontörler ise diğer periyoda devretmeyip geçerliliğini yitirecektir.
*Kazanılan hediye kontörler yurtdışı ve özel servisler hariç, abonelerin mevcut tarifeleri üzerinden, yurtiçi Vodafone, Avea, Turkcell ve sabit hat yönlerine aramalarda kullanılabilecektir. *SMS ve WAP gibi servislerde kullanılamayacaktır.
*Abonelerin tüm bu işlemleri yapabilmeleri için hatlarının “Aktif” durumda olması gerekmektedir. *Hattın iptali durumunda promosyon silinecektir.
*Kazanılan promosyon kontörler transfer edilemeyecektir.
*Kampanyaya sadece diğer abonelerden alınan çağrılar dahildir, anonslar ve sesli mesajlar dahil değildir.
*Kampanyadan kazanılan kontörler,
* Vodafone’de indirimli / ücretsiz konuşma şartlarını yerine getirmez,
* Hediye Kontör veya SMS kazandırmaz,
* Aktif kullanım ve bekleme sürelerini değiştirmez.
*Hesabını Bilen Tarife aboneleri Vodafone Cep Aran kampanyasından yararlanamamaktadır.
*Cep Aran Kampanyası kapsamında alınan çağrılar ve promosyonlar düzenli olarak izlenmekte olup, haksız çağrı alınarak kontör kazanılması durumunda abonelik iptal edilecektir.
*Aboneler kazandıkları kontör miktarını mesaj metnine “KONTOR” yazıp 7506′ya ücretsiz kısa mesaj gönderebilir ya da 7506′yı ücretsiz arayıp ilgili menüyü tuşlayıp öğrenebilirler.
*Vodafone Cep Aran kampanyasından kalan kontörler *123#4# tuşlayıp arama tuşuna basarak öğrenilebilmektedir.
*Cep Aran Kampanyası kapsamında alınan çağrılar ve promosyonlar düzenli olarak izlenmekte olup, haksız çağrı alınarak kontör kazanılması durumunda abonelik iptal edilmektedir. Ayrıca ücretsiz kontör kazanmak amacıyla hattına doğru arama yapmaya zorlayacak olan kötü niyetli kişilere karşı dikkatli olunmalıdır.