PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Her Yöne 1000 Dakika bedava


aŞk-ı LâL
24 Mayıs 2009, 17:52
http://www.cepteknolojileri.com/images/Vodafone.jpg
diger operatörden Numarasını diğer bir operatörden Vodafone Ön Ödemeli Hat’a taşıyan herkes “Her Yöne Bedava 1000 Dakika hediye” kampanyasıyla her yönü arayabilecekleri toplam 1000 dakika kazanıyor!
GSM abonelerinin kampanyadan yararlanmak için numaralarını Vodafone Ön Ödemeli Hat’a taşımaları ve ardından 30 gün içinde tek seferde 150 kontör yüklemeleri yeterlidir.
Vodafone aboneleri, 150 ve üstü kontör yüklemelerinin ardından yurtiçi diğer Vodafone, Turkcell, Avea ve sabit hat numaralarını ararken kullanabilecekleri bedava 1000 dakikayı, aylık 250 dakika olmak üzere toplam 4 ayda kazanacaklardır.
Kazanılan 250 dakikadan kalan süre *123#17# servisi ile sorgulanabilecektir.

*Hediye dakikaları kazanabilmek için abonenin 23.02.2009 itibariyle numarasını diğer bir operatörden Vodafone’a taşıyarak Vodafone’a yeni dahil olmuş olması ve “Hesabını Bilen Tarife” dışında bir tarifeyi seçmesi gerekmektedir.
“Her Yöne Bedava 1000 Dakika” kampanyasından faydalanan abonelerin hesabına ilk 150 ve üstü kontör yüklemenin ardından 250 dakika ve izleyen 3 ay boyunca koşulsuz ayda 250 dakika olmak üzere toplam 1000 dakika 4 ayda yüklenecektir.
*Hediye dakikalar her yöne yapılan aramalarda 60 saniyelik periyotlarla kullanılabilecektir.
*Numarasını diğer bir operatörden Vodafone Ön Ödemeli Hat’a taşıyarak Vodafone’a yeni dahil olmuş aboneler izleyen 30 gün içerisinde 150 ve üstü kontör yüklememeleri durumunda kampanyadan yararlanma haklarını kaybedeceklerdir.
*Hediye dakikalar katma değerli servisler ve uluslararası aramalar için kullanılamaz.
*250 dakikanın kullanım önceliği bulunmaktadır.
*Hediye dakikalar aboneye ait aktif kullanım sürelerini etkilemeyecektir.
*Hediye olarak verilen dakikalar üçüncü sahışlara transfer edilemeyecektir.
*Bir GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabilecektir.
*Bir müşteri numarasına bağlı tüm abonelikler (GSM numaraları) aynı anda kampanyadan faydalanabilir.
*Hattın iptal olması veya abonenin ön ödemeli hattan faturalı bir hata geçiş yapması halinde hediye dakikalar iptal edilecektir.