PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şimdi diğer cepler de çok ucuz!


aŞk-ı LâL
24 Mayıs 2009, 17:50
Turkcell'lilerle konuşmak çok ucuz. Artık diğer ceplerle konuşmak da çok ucuz.!


Tarifeniz ne olursa olsun hemen FIRSAT yazıp 6666'ya gönderin, tek seferde 150 ve üzeri kontör yükleyin, diğer cep numaraları ile 5 dakikası 2 kontöre konuşun.
Turkcell'liler ve sabit hatlarla kendi tarifeniz üzerinden konuşmaya devam edebilirsiniz.<LI style="FILTER: true">Tüm bireysel Hazır Kart'lılar FIRSAT yazıp 6666'ya sms atarak kampanyaya kaydolabilirler.
Kaydınız gerçekleştikten sonra cep telefonunuza kampanyaya kaydolduğunuza dair bir bilgilendirme mesajı gelecektir. Bu mesajdan sonra tek seferde 150 ve üzeri kontör yüklemeniz gerekiyor. Tek seferde 150 ve üzeri kontör yüklediğinizde indiriminizin aktiflendiğine dair bir bilgilendirme mesajı gelecek, bu mesajdan sonra indirimli konuşabilirsiniz.<LI style="FILTER: true">Diğer cep numaraları ile indirim yurt içinde geçerlidir ve 300 dakika ile sınırlıdır. <LI style="FILTER: true">300 dakikadan ne kadar sürenizin kaldığını *456*9#'yi tuşlayarak öğrenebilirsiniz. <LI style="FILTER: true">300 dakikanın aşılması durumunda diğer mobil operatör aramalarınız kendi tarifeniz üzerinden ücretlendirilir. <LI style="FILTER: true">İndirim, kampanyaya katıldıktan ve tek seferde 150 kontör yüklendikten sonraki 30 gün için geçerlidir. 30 gün sonunda tek seferde 150 ve üzeri kontör yüklenmediği durumda diğer mobil operatör aramalarınız kendi tarifeniz üzerinden ücretlendirilir.
Turkcell, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.