PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Turkcell Kamuyla 35 TL Herkesle 1200 dk.


aŞk-ı LâL
24 Mayıs 2009, 17:45
Turkcell Kamu tarifesinde tüm vergiler dahil ayda 35 TL karşılığında tüm Turkcell abonelerini sabit hatları ve tüm diğer operatörleri 1200 dakikaya kadar arayabiliyorsunuz. Süreniz bittikten sonra tüm yönleri dakikası 29.08 Kr’a arayabiliyorsunuz. İsterseniz 5 yakınınızı da bu tarifeye geçirebiliyorsunuz.
Kendi bireysel hatları için başvuran kurum çalışanları, bir kamu kuruluşunda aktif olarak çalıştıklarına dair resmi bir belge veya kurum kimlik kartı (emekli ise Emekli Sandığı kartı) ile birlikte Turkcell İletişim Merkezleri’ne başvuruda bulanabilir. Başvuranların, “BizBize Kamu Katılım Formu’nu” doldurmaları gerekiyor. Kurumsal hatlar için; kurum imza sirküleri, yetkili kişi, kimlik fotokopisi, yetkili kişi gelemiyorsa vekâletname ve vekâlet verilen kişinin kimlik fotokopisi ile Turkcell İletişim Merkezleri’ne başvurmanız yeterli.

Ayrıntılar

* BizBize Kamu tarifesinden, tüm kamu memur, işçi ve emeklileri, onların seçtikleri 5 kişi bireysel hatlar ve tarifeye dahil olan kamu kuruluşlarına ait kurumsal hatlar yararlanabilir.
* BizBize Kamu tarifesinde aylık ücret karşılığı verilen dakikalardan o ay içinde kullanılmayanlar bir sonraki aya devretmez.
* BizBize Kamu tarifesine başvurduğunuzda tarifeden faydalanmaya ilk fatura kesim tarihinizden itibaren başlarsınız.
* BizBize Kamu tarifesindekiler gnçtrkcll’li ve İşTcell’li olabilir, onların avantajlarından da faydalanabilirler.
* Faturalı Hat BizBize Kamu tarifesinde konuşmalar 6 saniyede bir ücretlendirilir.
Mevcutta BizBize Kamu tarifesinde olup, yeni tekliften faydalanmak isteyenlerin KAMU yazıp 2211′e göndermeleri yeterli.
Ne kadar bedava dakikanız kaldığını KAMU DURUM yazıp 2022′ye mesaj atarak öğrenebilirsiniz.
İstediğiniz 5 Turkcell’li yakınınızı referans olarak BizBize Kamu tarifesine alabilir, onlarla da çok avantajlı konuşabilirsiniz. Referans olarak gösterdiğiniz kişiler Turkcell’li faturalı hat ya da Hazır kart kullananlar olabilir.
Başvuru yaptıktan sonra, ilk fatura kesim tarihinde BizBize Kamu tarifesine geçmiş sayılacaksınız. 1200 dakika hakkınızı bu tarihten sonra kullanabilirsiniz.
Tek hattınızla asıl abone olarak kaydolabilir, diğer hattınızla referans olarak tarifeden faydalanabilirsiniz.
Kamuda stajer veya geçici olarak çalışanlar tarifeden asıl abone olarak faydalanmazlar, referans abone olarak faydalanabilirler.
BizBize Kamu avantajları yurtdışında ve uluslararası görüşmelerde geçerli değildir. BizBize Kamu avantajları yalnızca yurtiçi görüşmeleri kapsar. Yurtdışından yapılan veya uluslararası görüşmelerde geçerli değildir. Bu konuşmalar, Turkcell’in diğer tarifelerinde olduğu gibi ücretlendirilir.
BizBize Kamu tarifemi iptal ettirip başka bir tarifeye geçtiğimde; Tarife değişikliğiniz, başvuru tarihinizden sonraki ilk fatura kesiminden itibaren geçerlilik kazanır.
BizBize Kamu tarifesine geçmek için hattın sahibi olmalısınız.ALINTIDIR