PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Konuşkan Paket Cihaz Kampanyası


knAlestA
12 Eylül 2008, 08:25
Vodafone Konuşkan Paket Cihaz Kampanyası
Konuşması sizden telefonu bizden!

Konuşkan Paketlerden birini seçerek 12 ay boyunca kullanma taahhütü veren ve seçilen paketin yıllık ücretinin tamamını Yapı Kredi Worldcard ile ödeyen herkes isterse bedava Samsung cep telefonuna ister indirimli fiyatlarla LG, Motorala ve Nokia marka cep telefonlarından birine çok özel indirimli fiyatlarla sahip olma fırsatını yakalıyor.

Kampanya Esasları:


İlgili kampanya bireysel aboneler için geçerli olup mevcut veya yeni tüm bireysel aboneliklere açıktır.
Kampanyadan sadece Yapı Kredi World Card sahipleri yararlanabilecektir ve kampanya kapsamında abonelik sadece Word Card ile yapılabilecektir.
Bir GSM numarası sadece bir kere, bir abone farklı GSM numarası ile en fazla üç kere kampanyadan yararlanabileceklerdir.
Aboneler kendilerine ait kredi kartı ile en fazla 3 kampanya girişi yapabilecektir.
Aboneler kampanya kapsamında seçmiş oldukları Konuşkan Paket‘in aylık toplu süre ücretlerinin (KDV ve ÖİV dahil) tamamını Yapı Kredi Bankası World kartı ile faizsiz 12 eşit taksitle ödeyeceklerdir.
Kampanyaya dahil olan abonelerin kampanya kapsamında çıkacak faturalarında, World kartları ile ödedikleri aylık toplu süre ücretleri (KDV ve ÖİV dahil) avans olarak yansıtılacaktır.
Konuşkan Paket kapsamında aylık verilen toplu süre kapsamına girmeyen ve ilgili süre aşıldıktan sonra yapılacak görüşmelerin tutarları abonelerin faturalarına ayrıca yansıtılacak ve ayrıca tahsil edilecektir.
Yeni bireysel aboneliklerde ilk abonelik vergileri 12 eşit taksit halinde tahsil edilmektedir.
Taahhüt geçerlilik süresi (12 ay) bitiminden önce; Vodafone GSM Abonelik Sözleşmesi ile tesis edilen aboneliğin abone tarafından tek taraflı olarak veya taahhütnamedeki yükümlülüklerini yerine getirmediği için Vodafone tarafından feshedilmesi ve/veya hattın iptal edilmesi, dondurulması veya dondurması, abonenin hattını iptal etmesi, devretmesi, ön ödemeli hatta çevirmesi, kampanya kapsamında kullandığı paketi değiştirmek istemesi, numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçmesi durumunda cezai şart olarak geri kalan aylar son gönderilecek faturaya yansıtılacak fakat ilgili ödemeler Yapı Kredi Bankası World kartı ile yapıldığı için aynı zamanda ilgili faturada avans kalemi olarak gösterilecektir.
Yukarıdaki sebeplerden ötürü kampanya kapsamı dışına çıkmış aboneler kampanya süresince (12 ay boyunca) kredi kartı ekstresinde ilgili tutarları göreceklerdir.
Kampanya 20 Haziran – 17 Eylül tarihleri arasında geçerli olacaktır.
Vodafone kampanyaya dahil olan cihaz fiyatlarını değiştirme hakkına sahiptir.
Bir abone bir GSM hattıyla aynı anda sadece bir cihaz kampanyasından yararlanabilir. Başka bir Vodafone cihaz kampanyasından yararlanabilmesi için ayrı bir GSM hattıyla kampanyaya dahil olması gerekmektedir.