PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Pepsi Vodafone Ramazan Bereketi Kampanyası


knAlestA
12 Eylül 2008, 08:18
Pepsi Vodafone Ramazan Bereketi Kampanyası'nda Boş Yok!


Vodafone'lular Ramazanda Pepsi ile kazanıyor. Pepsi,Yedigün ve Fruko kapakları altından çıkan şifreyi 3323 e kısa mesaj ile gönderin, yüzlerce kontör/dakika, sms, Garanti Bankası'ndan 10 YTL, 20 YTL, 40 YTL CepBank ve süpriz hediyeler kazanın.

Hattınızı açık tutun daha fazla kazanın...

Katılım Koşulları
Bu Kampanya 16 Ağustos-15 Ekim tarihleri arasında, T.C. sınırları içerisinde geçerlidir.
Kampanyaya kapsamında aboneler tarafından Vodafone 3323 servis numarasına gönderilen tüm mesajlar 1 SMS / 2 kontör ile ücretlendirilecektir. Vodafone kısa mesaj ve kontör birim fiyatlarında meydana gelecek değişiklikleri yansıtma hakkını saklı tutar. Faturalı hatlarda 1 SMS karşılığı 0.1875 YTL'dir. Faturasız hatlarda ise katılım 2 kontör olarak ücretlendirilecektir. Fiyatlara tüm vergiler dahildir.
Vodafone'un diğer kampanya ya da tarifelerinden kazanılmış olan ücretsiz SMS hakkı bu kampanyada geçerli değildir.
Kampanya kapsamında kazanılacak kontörler sadece ses iletiminde kullanılacak olup, SMS gönderimini kapsamamaktadır.
Kampanya'ya tüm eski ve yeni Pepsi ve Vodafone Logosunu taşıyan özel etiketli 2,5 lt, 2 lt, 1 lt Pepsi ve 1,5 lt, 1 lt Pepsi Max, 1,5 lt ve 1 lt Fruko pet , 2,5 lt ve 1 lt Yedigün pet ürünlerinde yer alan Pepsi şifresini Vodafone 3323 numarasına gönderen Vodafone aboneleri katılabilir. Katılımcılar, her katılımda , en az 5 kontör/2.5 dakika olmak üzere; 10 kontör/5 dakika, 20 kontör/10 dakika, 50 kontör/25 dakika, 100 kontör/50 dakika ve en fazla 200 kontör/100 dakika'ya kadar çeşitli hediyelerden birini kazanacaktır.
Şifre gönderimleri 16 Ekim saat 23:59 a kadar geçerli olacaktır. Bu tarih ve saatten sonra gönderilen SMS'ler değerlendirilmeyecektir.
Kampanyaya katılan tüm Vodafone aboneleri Kampanyaya dahil olan tüm eski ve Vodafone Logosunu taşıyan özel etiketli 330 ml yeni kutu Pepsi,Pepsi Max, Fruko ve Yedigün ürünlerinin kapak altındaki şifreyi Vodafone 3323 kısa servis numarasına SMS ile göndererek, sadece Vodafone aboneleri arasında kullanılmak üzere 5 Kontör/2.5 dakika, 20 kontör/10 dakika, 5 SMS veya 1 aylık ücretsiz Sporx Futbol Paketi Üyeliği hediyelerinden en az birini kazanacaktır.
Ücretsiz 1 ay Sporx fubol paketi üyeliği için, ilk katılım sonrasında, katılımcıya hediye kazandığını belirten SMS gönderilir. Bu SMS içeriğinde; "PEPSI ve VODAFONE'dan kazandığın FUTBOL PAKETİNİ kullanmak için numaran Sporx'e iletilecektir.Kabul etmen halinde ONAY yazarak bu mesaji cevapla" şeklindedir. Bu mesajın onaylanmasını takiben Sporx tarafından gönderilen SMS'i, tuttuğu takımı, GS, BJK, FB , TS şeklinde yazarak cevaplayan katılımcıların aboneliği 48 saat içerisinde aktif hale gelir. 1. ayın sonunda abonelik otomatik olarak sona erer.
Kampanyaya ilk katılımlarından sonraki süre zarfında katılımcılara Vodafone tarafından 12:00-20:00 saatleri arasında kısa mesaj gönderilecektir. Katılımcıların cevap olarak ''EVET'' yazıp Vodafone 3323'e kısa mesaj olarak gönderdiklerinde, saat 12:00 ile 23:59 arası her saat başı ilk 3 cevap smsi gönderen katılımcı 40 YTL, sonraki 4,5 ve 6. katılımcı 20 YTL, 7,8,9,10 ve 11.katılımcı 10YTL CepBank kazanacaklardır. Diğer tüm katılımcılar ise 5 kontör/2.5 dakika, 20 kontör/10 dakika kazanacaklardır. Vodafone tarafından katılımcılara gönderilecek SMS için en son tarih 23 Ekim saat 23:59'dur. CepBank hediyeleri 18 Ağustos 2008 itibariyle verilecektir.
SMS gönderilen kampanya katılımcısının, telefonu gönderimi takip eden ilk iki saat içerisinde iletişime açık ise mesaj katılımcıya ulaşacaktır. Katılımcının telefonun herhangi bir şekilde SMS almaya uygun olmaması ve/veya SMS'in ulaşmaması halinde, katılımcı kampanyadan yararlanamayacaktır. Katılımcının telefonun kapalı olmasından dolayı SMS'in ulaşmadığına yönelik bildirim, aynı gün içerisinde Vodafone tarafından kısa mesaj ile katılımcıya yapılacaktır. Abonenin Vodafone şebekesi haricinde olması nedeniyle telefonun iletişime kapalı olması halinde, Vodafone'nun herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
Kazanılan ücretsiz kontör, dakika ve SMS'ler faturasız hatlarda ilk 48 saat içerisinde, faturalı hatlarda katılımın yapıldığı tarihe bağlı olarak mevcut veya bir sonraki fatura döneminde abonenin hattına yüklenecektir.
Kazanılan 1 aylık ücretsiz Sporx Futbol Paketi Üyeliği katılımcıların hatlarına ilk 48 saat içerisinde yüklenecektir.
Kampanyaya katılımı takiben 24 saat içerisinde Kazanılan hediye, katılımcı aboneye Vodafone tarafından SMS ile bildirilecektir. Kazanılan kontör, dakika veya SMS'lerin yükleme teyidi de 48 saat içerisinde SMS ile bildirilecektir. Kazanılan Garanti CepBank hediyelerinin Garanti Bankası Paramatiklerinden çekilmesini sağlayacak şifre katılımcının cep telefonuna 48 saat içinde gönderilecektir. Gönderilen Garanti CepBank şifresinin kullanım süresi, şifrenin aboneye gönderildiğiı tarihten itibaren 30 gündür. CepBank'tan nakit para hediyesini kullanmak istemeyen tüketiciler için alternatif olarak kazanılan CepBank hediyesi karşılığında Vodafone kontör/dakika yüklenecektir. 10 ytl CepBank için 60 kontör, 20 ytl CepBank için 120 kontör, 40 ytl CepBank için 240 kontör karşılık gelmektedir. CepBank şifresi ile kontör alımı için Garanti Bankası müşteri hizmetleri 444 0 333 numarasından 4-1 adımı izlenerek gerçekleştirilebilir.
Kazanılan Kontör, dakika veya SMS'lerin şebeke içi yönde abonelerin yararlandıkları tarife üzerinden ve yükleme tarihinden itibaren 90 gün süreyle kullanılması gerekmektedir. Bu süre içerisinde kullanılmaması halinde geçerliliğini yitirecektir.
Kazanılan hediye kontör veya dakikalar devredilemeyecek ve Vodafone veya Vodafone Çözüm Ortaklarının sunmuş olduğu katma değerleri hizmetlerin satın almasında kullanılamayacaktır.
Vodafone aboneleri kampanyaya SMS ile katılımın yanı sıra aynı zamanda www.pepsi.com.tr'den (http://www.pepsi.com.tr'den) de katılabileceklerdir. www.pepsi.com.tr'den (http://www.pepsi.com.tr'den) katılım toplam 1.600.000 adet ile sınırlıdır. Bir katılımcı bir günde en fazla 3 kez www.pepsi.com.tr'den (http://www.pepsi.com.tr'den) katılım yapabilir.
Vodafone Telekomünikasyon A.Ş., Pepsi Cola Servis ve Dağıtım Ltd. Şti. çalışanları ve 1. dereceden akrabaları (anne, baba, eş, çocuk), promosyonla ilgili ajansların çalışanları ve 1. dereceden akrabaları bu kampanyaya katılamaz.
Müşteri Hizmetleri Desteği, PEPSI-0800 211 7119 ve Vodafone Müşteri Hizmetleri-4440542 , tarafından verilecektir.
Katılımcıların kampanya kapsamında verecekleri bilgiler, kampanya ile sınırlı kalmak üzere arayüz dahil ilgili teknik destek ve diğer hizmetleri sağlayan üçüncü kişi/kişilerle Vodafone tarafından paylaşılacaktır. Katılımcılar bu bilgi paylaşımını şimdiden kabul etmiş sayılır. Katılımcı kampanyaya katılarak istenmesi halinde kimlik bilgilerini vermekle bu hususu peşinen kabul etmiş sayılır.
ÖTV ve KDV hariç diğer tüm yasal yükümlülükler katılımcılara aittir.
Kampanya kapsamında yükleme yapılan faturalı hatların iptal, devir ve ihyasında yüklemesi yapılan tüm hediyeler geçerliliğini yitirecektir.
Kampanya koşulları, www.vodafone.com.tr'den ve www.pepsi.com.tr (http://www.pepsi.com.tr) 'den öğrenilebilir.
Kampanyaya sadece Vodafone aboneleri katılabildiği için, eski Pepsi üyelerinden Vodafone dışında bir cep telefonu numarası ile kayıt yaptıran kullanıcılar, 1 sefere mahsus olmak üzere üyelik bilgilerinde cep telefonu numaralarını Vodafone olarak değiştirme şansına sahiplerdir. Böylece eski üyeler de kampanyadan faydalanabileceklerdir.
Katılımcıların www.pepsi.com.tr (http://www.pepsi.com.tr) üzerinden üyelik esnasında paylaştıkları cep telefonu bilgileri daha sonra Pepsi ve Vodafone tarafından kullanılabilecektir. Abone www.pepsi.com.tr (http://www.pepsi.com.tr) üzerinden katıldığı bu kampanyada kişisel bilgilerinin kullanımına izin vermiş olur. Üyelik formunda "yeniliklerden haberdar olmak istiyorum" butonunu dolu seçmiş olan üyeler PepsiCo markaları ve Vodafone hakkında bilgi ve tanıtım amaçlı e-posta almayı kabul etmiş sayılır.
Pepsi, kampanya süresince katılım şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.
Kampanyaya katılan herkes, bu kampanya koşullarını aynen kabul etmiş sayılır. Vodafone kampanya şartlarını ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar.