PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Tarifeye Özel 25 kontöre tam 500 kontör


knAlestA
12 Eylül 2008, 07:49
Süper Tarifedeki Hazır Kartlılar, hemen EVET yazıp 3322 'ye gönderin, ana hesabınızdaki 25 kontöre karşılık aynı gün içinde kullanabileceğiniz tam 500 kontör kazanın.
Kazanılan kontörler aynı gün içerisinde gece 23:59'a kadar geçerli olacak ve kullanılmayan kontörler aynı saatte hesabınızdan silinecektir
Kampanya 26 Ekim tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya Ayrıntıları


-- Bu kampanyada kazanılan kontörler sadece Turkcell aboneleriyle yapılan konuşmalarda geçerlidir. Yurtdışı konuşmalarda ve diğer operatörlerle olan görüşmelerde geçerli değildir.
-- Ne kadar bedava kontörünüz kaldığını öğrenmek için, günün her saatinde *123*10# 'yi tuşlayabilirsiniz.
-- Hazır Kart'ınıza kontör yüklediğiniz andan itibaren, 90 gün boyunca telefonunuzdan arama yapabilir, aranabilir ve tüm Hazır Kart hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Bu 90 gün süresince tekrar kontör yüklemezseniz, 90 Günlük Yarı Aktif Dönem başlar. Yarı Aktif Dönem boyunca arayanlar size ulaşabilir, ancak siz kontörünüz olsa dahi arama yapamazsınız. Arama yapabilmek için her 90 günde bir kontör yüklemeniz gerekir. Bu 90 gün süresince tekrar kontör yüklemezseniz, 30 Günlük Son Dönem başlar. Son Dönem'de arama yapamaz ve aranamazsınız. Bu dönem içinde de kontör yüklemezseniz, Hazır Kart numaranız iptal edilir ve tekrar kullanılamaz.

-- Ekonomik internet paketleri yüzde 90'a varan avantajlar sunuyor.
-- Turkcell, tarifelerinin tarihlerinde ve/veya ücretlendirmelerinde önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

wallaromantik
12 Eylül 2008, 13:54
Teşekkür