PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 5 Mesajdan Sonrası Bedava


knAlestA
11 Eylül 2008, 10:18
http://forumumnet.fo.funpic.de/Resimler/5sms.jpg

HerGün 5 Mesajdan Sonrası Bedava
Hazır Kart’la mesajlaşmak çok avantajlı.

Tüm Hazır Kart’lılar için gün içinde her yöne gönderecekleri ilk 5 ücretli mesajdan sonra tüm Turkcell’lilerle mesajlaşmak bedava. Güle güle mesajlaş Türkiye.------------------------------------------------------------------------------
Hazır Kart’la mesajlaşmak çok avantajlı.
Tüm Hazır Kart’lı bireysel Turkcell aboneleri, 15 Ocak – 15 Eylül 2008 tarihleri arasında, her gün, her yöne ilk 5 ücretli kısa mesajdan sonra tüm Turkcell’lilerle gün boyu bedava mesajlaşıyor


Kampanya Ayrintiları

-- 5 Meşajdan Sonrası Bedava kampanyası günde 1.000 adet ücretsiz mesajla sınırlıdır.
-- Kısa mesaj paketi olan aboneler, paketteki mesajlar bittikten sonra kampanyadan faydalanabilir.
-- Ücretli ilk 5 kısa mesaja Turkcell, Hazır Kart ve diğer operatör aboneleri ile yurtdışına gönderilen mesajlar dahil; Webmesaj, Akıllı Mesaj, BizBize Kamu ve doğum günü kampanyasından gönderilen ücretsiz mesajlar, yurtdışından gönderilen mesajlar ve servis kısa numaralarına gönderilen mesajlar hariçtir.
-- Hazır Kart’lı BizBize Kampus aboneleri Genç paketi aldıklarında günde her yöne 3 ücretli kısa mesajdan sonra gün boyu tüm Turkcell’lilerle bedava mesajlaşabilirler. Genç paketi almadıklarında, günde her yöne 5 ücretli kısa mesajdan sonra gün boyu tüm Turkcell’lilerle mesajlaşmak ücretsizdir. Bizbize Kampüs SMS avantajı 31 Aralık 2008’e kadar geçerlidir.
-- Faturalı hatlı Genç paketi alan BizBize Kampus’lüler gün içinde her yöne gönderecekleri 3 ücretli kısa mesajdan sonra Turkcell’lilerle gün boyu Turkcell’lilerle bedava mesajlaşabilirler.Ücretli ilk 3 kısa mesaja Turkcell, Hazır Kart ve diğer operatör aboneleri ile yurtdışına gönderilen mesajlar dahil; Webmesaj, Akıllı Mesaj, BizBize Kamu ve doğum günü kampanyasından gönderilen ücretsiz mesajlar, yurtdışından gönderilen mesajlar ve servis kısa numaralarına gönderilen mesajlar hariçtir.
-- Faturalı hatlı Genç paketi almayan BizBize Kampus’lüler gün içinde her yöne gönderecekleri ilk 5 ücretli kısamesajdan sonra günboyu BizBize Kampuslü’lerle bedava mesajlaşabilirler.Bedava mesaj 1000 adet ile sınırlıdır. Ücretli ilk 5 kısa mesaja Turkcell, Hazır Kart ve diğer operatör aboneleri ile yurtdışına gönderilen mesajlar dahil; Webmesaj, Akıllı Mesaj, BizBize Kamu ve doğum günü kampanyasından gönderilen ücretsiz mesajlar, yurtdışından gönderilen mesajlar ve servis kısa numaralarına gönderilen mesajlar hariçtir.
-- Kampanyadan tüm bireysel ve kurumsal Hazır Kart’lı aboneler faydalanabilir.
-- Kampanyada verilen ücretsiz kısa mesajlar sadece kişisel kullanım içindir. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz.
<LI style="FILTER: true">-- Turkcell kampanya süre ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.