PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Otomatik Kontor Yükleme Kampanyasi


knAlestA
11 Eylül 2008, 09:59
http://forumumnet.fo.funpic.de/Resimler/ikikati.jpg

150 kontör yüklemeye 300, 250 kontör yükleyene tam 500 kontör hediye. Artık Hazır Kart'lılar her ay yüklediklerinin 2 katını kazanıyor!!!

Bir Turkcell İletişim merkezi'ne gidilir,12 aylık otomatik kontör yükleme talimatı verilir,
12 ay boyunca her ay yüklenen kontörün hediyesi 2 katı kontör de güle güle harcanır.
Kampanyaya katılanlar 100 kontör talimatı için her ay 100, 150 kontör talimatı için 300, 250 kontör talimatı için 500, 500 kontör talimatı için 1500 ve 1000 kontör talimatı için 3000 hediye kontör kazanır.

Üçretlendirme
Tarifeniz ne olursa olsun bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Otomatik kontör yükleme talimatı verdiğiniz ve her ay hattınıza yüklenen kontörler, mevcut tarifeniz üzerinden ücretlendirilecektir. Hediye kontörler sadece yurt içinde Turkcell'lilerle yapılan görümelerde geçerli olup, Bizbize Kampus tarifesinde dakikada 3, Bizbize Kampus harici tarifelerde dakikada 4 kontör şeklinde ücretlendirilir.
Her ay yüklenme talimatı verilen kontör miktarının toplam yıllık tutarı 12 eşit taksitte kredi kartınızdan çekilecektir. Örnek olarak, eğer 150 kontör yükleme talimatı verirseniz, her ay 150 kontörün ücreti olan 25 YTL kredi kartınıza yansıtılacaktır. Talimat verilen kontör miktarı her ay otomatik olarak hattınıza yüklenecektir.

Koşullar
-- Kampanyadan sadece bireysel ön ödemeli müşterilerimiz faydalanabilmektedir.
-- Kampanyadan yararlanabilmek için herhangi bir Turkcell İletişim Merkezi'ne gidilip, Bonus veya Shop&Miles, American Express, Flexi, ticari kartlar, Denizbank Bonus, TEB Bonus, Şekerbank Bonus kredi kartı ile 12 aylık otomatik kontör yükleme talimatı verilmesi gerekmektedir.
-- Kampanya boyunca yapılacak olan 12 taksitli satışlardan bonus, mil, MR puan kazanılmayacaktır.
-- Tarifeniz ne olursa olsun bu tekliften yararlanabilirsiniz. Bu teklif bir tarife değil, tarifeniz ne olursa olsun yararlanıp kat kat hediye kontörler kazanabileceğiniz bir kampanyadır.
-- Kampanyaya son katılım tarihi 31 Aralık 2008 dir. Bu tarihe kadar herhangi bir Turkcell İletişim Merkezi'ne gidip otomatik kontör yükleme talimatı verebilirsiniz.

Kampanya Ayrintilari

-- Satın alınan kontörler iade edilemez. Kampanya iptali ve hat iptali durumunda, satın alınan kontörlerin henüz hattınıza yüklenmeyen kısmı toptan olarak hesabınıza yüklenecek, kalan taksit tutarları kredi kartınıza yansıtılmaya devam edilecek ve hediye kontörlerin kalan kısmından faydalanılamayacaktır.
-- Otomatik kontör yükleme talimatı verilen numara değiştirilemez.
-- Kazanılan hediye kontörler sadece yurt içi Turkcell'lilerle yapılan görüşmelerde geçerlidir, diğer operatörlerle ve yurt dışında yapılan görüşmelerde geçerli değildir.
-- Kampanya dahilinde yükleme talimatı verdiğiniz kontörler hattınıza yüklendiğinde hediye konbara kontörü kazanmaya devam etmeyeceksiniz.
-- Kazandığınız hediye kontörlerin geçerlilik süresi 30 gündür. 30 gün sonunda hediye kontörlerin kullanılmayan kısmı hesabınızdan silinir ve bir sonraki ayın hediye kontörleri hesabınıza yüklenir.