PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ramazan Kampanyası


knAlestA
11 Eylül 2008, 09:37
Ramazan ayı boyunca iftardan sahura tüm Turkcell'lilerle saatlerce BEDAVA konuşabilirsiniz!

Ramazan paketini almak için GECE yazıp 2430'a ücretsiz kısa mesaj gönderin, KDV dahil sadece 6 YTL'ye ramazan ayı boyunca geceleri saat 21:00'den sabah saat 06:00'ya kadar saatlerce bedava konuşun.

Tüm faturalı hat kullanan bireysel müşterilerimizin faydalanabileceği Ramazan kampanyamız 1-30 Eylül tarihleri arasında geçerlidir.
Bu Ramazan’da her gün iftar-sahur vakitlerini ve günün menüsünü cepten öğrenmek tamamen ÜCRETSİZ!
RAMAZAN yaz 7777 'ye gönder, gelen mesajı il bilgini yazarak yanıtla, Ramazan boyunca iftar-sahur vakitleri ve ramazana özel yemek menüleri cebine gelsin! Üstelik hiçbir ücret ödemeden!...Kampanya Notları
--- 1 - 30 Eylül tarihleri arasında geçerli olacak Ramazan kampanyamızdan tüm faturalı hat kullanan bireysel müşterilerimiz faydalanabilecektir. Paketi kampanya süresince sadece 1 defa almanız yeterlidir.
--- Ramazan paketi ile KDV ve ÖİV dahil 7,27 YTL karşılığı kazanılan bedava konuşma süresi 20 saattir (1200 dakika) ve kampanyanın bitiş tarihi olan 30 Eylül'e kadar kullanılabilir. Paketiniz sadece Turkcell'lilerle yaptığınız yurt içi görüşmelerde geceleri 21:00 ile 06:00 saatleri arasında geçerlidir.
--- Paketiniz başladığında kısa mesaj ile bilgilendirileceksiniz ve akabinde KDV dahil 6 YTL'lik paket ücreti ilk faturanıza yansıtılacaktır. Bu bilgilendirmeden 30 Eylül'e kadar olan süre zarfında her gece Turkcell'lilerle yaptığınız görüşmelerde 20 saat bedavanızı kullanabiliyor olacaksınız.
--- 30 Eylül sabahı paketinizin sona ermesi ile birlikte kullanmadığınız dakikalarınız devretmeyecektir.
--- Turkcell kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.