PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Web Sayfalarını E-Posta ile Gönderin


aŞk-ı LâL
06 Mart 2009, 06:37
Web Sayfalarını E-Posta ile Gönderin

http://static.shiftdelete.net/img/article_intro/internet_80.jpg

İnternette dolaşırken arkadaşlarınızla mutlaka paylaşmanız gereken bir web sitesi buldunuz ama hiçbiri online değil. En kolay çözüm burada.

Bazen paylaşım aşkıyla dolduğunuz sırada ne MSN ne de Skype'da bir tek sohbet insanı bulunmaz. Bu gibi durumlarhttp://www.gencliknerde.net/images/smilies/virgul.gif sizi bulduğunuz harika internet sitelerini başkalarıyla paylaşmaktan alıkoymamalı.

Firefox'tan Opera'ya ve Internet Explorer'a kadar her türlü web tarayıcısını destekleyen Email This adlı bookmarklethttp://www.gencliknerde.net/images/smilies/virgul.gif gayet kolay bir yöntemle çalışıyor.

Yer İmleri Çubuğunun Demirbaşı

İnternette gezerken birileriyle paylaşmak istediğiniz web sitelerine denk geldiğinizdehttp://www.gencliknerde.net/images/smilies/virgul.gif yer imlerine eklediğiniz Email This tuşuna tıklayın.

Açılan yeni sekmede bu web sayfasını paylaşmak istediğiniz alıcıları belirleyip notunuzu ekleyin. Email This sizin adınıza bir e-posta gönderip alıcılara ilgili sayfanın bağlantısını sunuyor.

arayıcınıza Ekleyin

Özellikle verimli ekip çalışmaları içinhttp://www.gencliknerde.net/images/smilies/virgul.gif Email This bookmarklet'ini tarayıcınızın baş köşesinde tutmanızda fayda var. Kullandığınız tarayıcıya uygun olan Email This düğmesini bu sayfadan (http://www.emailthis.clickability.com/et/emailthis?clickmap=browserbuttons) ekleyebilirsiniz. Düğmeyi eklemek yer imleri çubuğuna sürüklemeniz yeterli.<!-- google_ad_section_end -->

Bestekar
06 Mart 2009, 22:40
teşekkürler severim böyle eklentileri