PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 12MP cep kervanının ikinci ismi de belli oldu


aŞk-ı LâL
26 Şubat 2009, 18:22
Teknoloji dünyasının önde gelen isimlerinden biri olan LGhttp://www.gencliknerde.net/images/smilies/virgul.gif Sony Ericsson'un Idou'sundan sonra 12 megapiksel cep kervanına katılan ikinci isim oluyor.

Yeni telefonuyla ilgili önemli ipuçları veren LGhttp://www.gencliknerde.net/images/smilies/virgul.gif 12 megapiksel sensörü bulunan bir kameralı telefon satın alan kullanıcınınhttp://www.gencliknerde.net/images/smilies/virgul.gif iki araç arasında kalan ve daha büyük motor gücüne sahip olanı seçen kullanıcının durumuna benzetti. 12MP fotoğrafların kullanıcılar tarafından iyi değerlendirilmesi gerektiğini ifade eden LGhttp://www.gencliknerde.net/images/smilies/virgul.gif bu tür fotoğrafların oldukça fazla boyutlara sahip olduğuna ve bu fotoğrafları bir başka cihaz ya da bilgisayara göndermenin pek de kolay olmadığına vurgu yaptı.

Kamera çözünürlüğünün yüksek olmasının tek başına tüketicileri memnun edemeyeceğini de dile getiren LGhttp://www.gencliknerde.net/images/smilies/virgul.gif bunun yanı sıra optik zumun da kayda değer bir öneme sahip olduğunu sözlerine ekledi.

Yeni telefonuyla ilgili fazla detaya inmeyen LG'nin 12MP'li yeni kameralı telefonunun bu yıl içerisinde satışa sunması bekleniyor. Yapılan açıklamalara bakıldığındahttp://www.gencliknerde.net/images/smilies/virgul.gif yeni cep canavarının optik zum sunmasını beklemek herhalde çok da hayal olmayacaktır...

Bilgi için: LG (http://www.chip.com.tr/ara/?q=LG)
Telefon: (212) 222 61 44<!-- google_ad_section_end -->