PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Garanti'den Sevgi mesajlarına Hediye


aŞk-ı LâL
13 Şubat 2009, 10:14
Sevgi mesajları yarışıyor!

Garanti İnternet veya Cep Şubesi kullanıcıları arasından en güzel sevgi mesajını yazana, en özel hediye!

27 Ocak-13 Şubat tarihleri arasında sevgilinize, annenize, çocuklarınıza, takımınıza, tüm sevdiklerinize mesaj yazın, istediğiniz renkte ve mesajınızın yazılı olduğu iPod nano-chromatic sizin olsun. Üstelik mesajınız garanti.com.tr'den herkese ulaşsın!
Hemen Sevgi Mesajınızı Yazın (https://form.garanti.com.tr/form/subat14_ipod_kampanyasi) butonuna tıklayın, yarışmaya katılın.

Katılım koşulları:

Yarışmaya katılmak için Garanti İnternet ya da Cep Şubesi'ne, katılım tarihiden en fazla 3 gün öncesinde giriş yapılmış olmalıdır.
27 Ocak-1 Şubat, 2-8 Şubat ve 9-13 Şubat olmak üzere her hafta jüri tarafından seçilen 10 mesaj garanti.com.tr'de yayınlanacaktır. 3 hafta boyunca kazanan toplam 30 mesajdan her biri, iPod nano-chromaticlerin üzerine lazerle yazdırılarak, kazananlara "özel paket" ile gönderilecektir.
Sevgi mesajı iPod nano chromatic'in arkasına 3 satırda yazılacaktır. Her satır en fazla 16 karakterden oluşabilir.
Yarışma ödülü olarak verilecek iPod nano-chromaticler, 8 GB hafızalı, gümüş, mavi, mor, sarı, siyah, turuncu ve yeşil renklerindedir.
Yarışmaya sadece Bireysel İnternet Şubesi kullanıcıları katılabilir, Tüzel İnternet Şubesi kullanıcıları katılamaz.
Her kullanıcı yarışmaya istediği kadar katılabilir, sadece 1 kez ödül kazanabilir.
Mesaj seçimi, Garanti Bankası Şubesiz Bankacılık Pazarlama birimi tarafından yapılacaktır. Yarışmanın tüm talihlileri 16 Şubat'ta garanti.com.tr'den bildirilecektir.
Garanti Bankası personeli yarışmaya katılabilir.

<!-- / message --><!-- sig -->