PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni teknolojisiyle Philips uzun süreli konuşma vaadediyor.


aŞk-ı LâL
08 Şubat 2009, 05:45
Yeni teknolojisiyle Philips uzun süreli konuşma vaadediyor.

Philipshttp://www.gencliknerde.net/images/smilies/virgul.gif alternatif bir şarj yöntemi geliştirerek cep telefonu teknolojisinde bir yeniliğe daha imza attı. Üzerinde lityum iyon pil olan yeni X520http://www.gencliknerde.net/images/smilies/virgul.gif cihazın alt tarafına takılabilen AAA kalem pilini şarjın bitmesi durumunda devreye sokarak ekstra 2 saat konuşma ve 1 haftaya kadar bekleme süresi sunuyor. Sadece Philips’te bulunan Xenium ve Back Up Power teknolojileri sayesinde yoğun günlerinizde veya zor durumlarda telefonunuzun şarjının biterek sizi yarı yolda bırakması sorunu tarihe karışıyor.
Uzun batarya ömürlü Philips Xenium ailesinin yeni modeli X520http://www.gencliknerde.net/images/smilies/virgul.gif 1 aya kadar bekleme 8 saate kadar konuşma süresinin yanı sıra AAA kalem pil ile telefonunuzu şarj ederek 2 saate kadar ekstra konuşma süresi sunuyor. Philips X520’nin akıllı bölmesine takılan bir adet AAA pil ile telefonunuz anında kullanıma hazır hale geliyor.
Gelişmiş multimedya özellikleriyle dikkat çeken Philips X520http://www.gencliknerde.net/images/smilies/virgul.gif 2 megapixsel kamerasıyla çekeceğiniz fotoğrafları MicroSD bellek kartı sayesinde sunduğu geniş hafızasında saklamanıza olanak tanıyor. FM radyo özelliği bulunan Xenium Energizerhttp://www.gencliknerde.net/images/smilies/virgul.gif bluetooth kulaklığı sayesinde müzik dinleme imkanı sunuyor. Şık tasarımıyla da ön plana çıkan Philips X520http://www.gencliknerde.net/images/smilies/virgul.gif uzun batarya ömrü ve pille şarj edilebilme özelliği sayesinde şarjım bitecek korkusu olmadan telefonunuzun multimedya uygulamalarının keyfini çıkarmanıza yardımcı oluyor.
Cep telefonundan daha fazlasını bekleyenler için yeni teknolojiler geliştiren Philipshttp://www.gencliknerde.net/images/smilies/virgul.gif yanlızca Philips X520’de bulunan Back Up Power teknolojisiyle her an her yerde kesintisiz iletişim olanağı sunuyor. Siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunan Philips X520http://www.gencliknerde.net/images/smilies/virgul.gif 333 TL fiyatla satışa sunuluyor.<!-- google_ad_section_end -->