PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Photoshop'a online rakip, üstelik çok güçlü


aŞk-ı LâL
31 Ocak 2009, 06:17
Profesyoneller kadarhttp://www.gencliknerde.net/images/smilies/virgul.gif amatör kullanıcılar da grafik editörü olarak Photoshop veya benzeri çok gelişmiş fakat pahallı programlar kullanıyorlar. Bu gelişmiş editörlerhttp://www.gencliknerde.net/images/smilies/virgul.gif ücretinin yanı sıra çok fazla sistem kaynağı kullanıyor olması ve kullanımının çok basit olmaması nedeniyle her kullanıcı için uygun olmayabiliyor. Eğer sizin de Photoshop benzeri bir programa ihtiyacınız varsa fakat yukarıdaki sebepler nedeniyle kullanmamayı tercih ediyorsanız işte size son derece başarılı bir alternatif; Sumo Paint.

Sumo Painthttp://www.gencliknerde.net/images/smilies/virgul.gif her şeyden önce tamamen ücretsiz bir yazılım. İkinci en önemli özelliği ise programın herhangi bir kurulum gerektirmeden internet üzerindenhttp://www.gencliknerde.net/images/smilies/virgul.gif sadece tarayıcınız yardımıyla çalışıyor olması. Sistem gereksinimi sorunu olmadanhttp://www.gencliknerde.net/images/smilies/virgul.gif internet bağlantısına sahip herhangi bir bilgisayar ile kullanabileceğiniz programhttp://www.gencliknerde.net/images/smilies/virgul.gif Photoshop kullanıcılarına tanıdık gelecek pek çok özelliğe sahip. Hatta bu özelliklerin Photoshop'takilere biraz fazla benziyor olmasıhttp://www.gencliknerde.net/images/smilies/virgul.gif Adobe'yi rahatsız bile edebilir.

Sumo Paint'i kullanmak için tek yapmanız gereken web sitesini ziyaret etmek (http://www.sumo.fi/products/sumopaint/index.php?id=0).<!-- google_ad_section_end -->