PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Plazma görünümlü ısıtıcı faturayı yarıya indirdi!


aŞk-ı LâL
12 Ocak 2009, 06:45
http://www.ardo.com.tr/zaman5.jpg

Üç yıldır üzerinde çalıştığı ve tüm Türkiye’de pilot uygulamalarını yaptığı Ardo’nun satışına başlayan Davran, şu bilgileri verdi: "Cihaz güneşin ısıtma teknolojisini taklit ediyor. Isıyı havaya atmıyor. Cam kötü bir iletken olduğu için tıpkı ışık gibi hareket ediyor. 20 metrekareyi ısıtmak için bir Ardo yeterli oluyor. İlk 5 dakikada ısınıyor. Fişi çekildikten 15 dakika sonra bile ısıtmaya devam ediyor. Belli bir ısıya ulaştıktan sonra kullandığı elektrik miktarı da otomatik olarak azalıyor."

Davran Group bünyesinde 1998 yılında kurulan PestGO Elektronik ve Kimya Teknolojisi AR-GE Danışmanlık San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin ürünü olan ve elektriği kayıpsız ısıya çevirerek gerçek kızılötesi ışıma yöntemi ile ısıtan Ardo; tam anlamı ile ısınma konforu sağlar.

Vücuttaki kan sirkülasyonunun hızlanmasını, hücrelerin sağlıklı kalmasını, kışın bile odada güneşin sağlıklı etkisinin yaşanmasını, deri altında D Vitamini oluşumunun sağlanmasını temin eden Ardo ile ısınanlar, hava sirkülasyonundan, uçuşan tozlardan, alerjik astım gibi rahatsızlıklardan da uzak kalırlar.

Davran, aynı zamanda PestGo adı verilen ve her türlü böcek ile haşereyi uzak tutan elektronik cihazlar da üretiyor.