PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Google Adsense Telefon Onaylatma


aŞk-ı LâL
21 Aralık 2008, 18:56
Telefon numaramı neden doğrulamam gerekiyor?
AdSense yayıncılarımızın hesaplarını koruma ve hesaba özel destek sağlama çabamızın bir parçası olarak yayıncılarımız için geçerli bir telefon numarası gerekmektedir. Otomatik telefon numarası doğrulamasını, bilgilerinizin doğru ve güncel olduğundan emin olmak için kullanıyoruz.
Telefon doğrulaması nasıl yapılır?
Telefon doğrulaması tamamen otomatiktir - sadece tuşlu telefonunuzu kullanarak 6 haneli bir doğrulama kodunu girmeniz gerekir.
Numaranızı doğrulamaya hazır olduğunuzda, Hesabım sekmenizin Gerekli Eylem bölümündeki 'Lütfen telefon numaranızı doğrulayın' seçeneğini tıklayın. Bu bağlantı sizi, sistemimizin sizi araması için uygun zamanı belirleme işlemini başlatabileceğiniz, Telefon Doğrulaması Kurulumu sayfasına götürür. Doğrulama kodunuzu hazırda bulundurun - kod numarası giriş denemeleri sınırlıdır.
Doğrulama kodunu girmek için ne kadar sürem var?
Doğrulama kodunu girmek için, 50 ABD doları kazandığınız günden itibaren 6 ayınız vardır. Doğrulama kodunuzu 4 ay içerisinde girmediyseniz, sitenizdeki ücretli reklamları ücretsiz Genel Hizmet Reklamları ile değiştireceğiz. Doğrulama kodunu 6 ay içerisinde hala girmediyseniz, hesabınız iptal edilecek ve ödenmemiş kazançlarınız ilgili reklamverenlere geri ödenecektir.
Ya doğrulama kodunu girerken sorunlarla karşılaşırsam?
Daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen sayfasından bize ulaşın (http://www.google.tr/support/adsense/bin/request.py?).