PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : AdSenseLog v4.5.5 Build 2


aŞk-ı LâL
17 Aralık 2008, 11:36
AdSenseLog v4.5.5 Build 2

http://img442.imageshack.us/img442/184/adsenselogv455build2fx5.jpg

Yapımcı: MetalGrass
Dosya Boyutu: 2,31 MB
Lisans: Shareware, Lisanslı Sürüm 50.00 $
Editörün Notu:
Dil: İngilizce
Platform: Windows (Tümü)
Uninstall Seçeneği? Evet
Limit: Bilinmiyor

AdSenseLog, Google Adsense reklamlarını sitesinde barındıran tüm web tasarımcı ve web sitesi sahiplerinin, Adsense reklamlarından daha fazla gelir elde etmesi ve daha profesyonel reklam yayıncılığı yapabilmesi için geliştirilmiş bir uygulamadır.

Program reklamları tıklayan ziyaretçi istatistiklerini tutar, hangi reklamlar tıklanmış, arama olarak hangi kelime ve cümleler kullanılmış ve günlük, haftalık ve aylık olarak ne kadar tıklama yapılmış, en çok hangi reklam tıklanmış gibi durumları kaydeder, analizlerini yapar ve sizi ayrıntılı olarak raporlama sistemi sayesinde bilgilendirir.

AdSenseLog'un yarattığı bu olanaklardan yararlanarak, sitenizin sayfasındaki reklamların yerini düzenleyebilir, ziyaretçiye daha iyi nasıl hitap edilebilir bunu ayarlayabilir, analiz ve raporlar sayesinde de ziyaretçiye daha iyi bir biçimde hitap edebilme şansı bulabilirsiniz. Böylece de Adsense reklamlarından daha çok kazanç elde edebilirsiniz.

Ayrıca belirlediğiniz zaman aralıklarına göre ister mailinizden isterseniz de sesli olarak masaüstü sistem tepsisinden bilgilendirmeler alabilirsiniz.

AdSenseLog da amaç daha profesyonel reklam, daha çok kazanç ...

AdSenseLog v4.5.5 Build 2 programını indirmek için tıklayınız (http://www.metalgrass.com/downloads/bin/adsnslog.exe)