Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27 Eylül 2008, 21:13   #1 (permalink)
Bundan sonra diLim LâL
 
aŞk-ı LâL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
  Date: 10 Eylül 2008
 Mesajlar: 30,893
Standart YÖK'ten 8 bin ek kontenjan

YÖK ek yerleştirme öncesi sürpriz yaptı. Kontenjanları 8 bin artırdı. ÖSS öncesi kontenjanları 130 binin üzerinde artıran YÖK ek yerleştirme öncesi de sürpriz yaptı. İlk yerleştirmede boş kalan 24 bin kontenjanın yanı sıra yeni 8 bin 400 kontenjan belirlendi. YÖK Genel Kurulu Ek Yerleştirme başvurularını 8-13 Ekim, kayıt tarihleri 20- 22 Ekim olarak belirledi.

23 FAKÜLTEYE DEKAN

YÖK Vakıf Üniversiteleri'ne desteğini sürdürüyor. YÖK üyeleri önceki gün yaptıkları toplantıda iki yeni vakıf üniversitesinin daha sunumunu dinledi. Mersin Eğitim Vakfı tarafından kurulmak istenen Toros Üniversitesi'nin kurulması talebinin olumlu görüşle Milli Eğitim Bakanlığı'na sunulmasına karar verildi. Bilge Adam Teknoloji Vakfı tarafından kurulmak istenen Bilgi Teknolojileri Meslek Yüksekokulu sunumu sonrası ise bir açıklama yapılmadı. Üniversiteler ve yüksek teknoloji enstitüleri tarafından gönderilen Öğretim Üyeliğine Atama ve Yükseltme Kriterleri'nin incelenerek onaylandığı toplantıda 23 fakülteye de dekan ataması yapıldı.
" Taklitlerasıllarınıyüceltir. "
Saygı duyulacak bir tarafınız varsa... O tarafınıza saygılarımla!
Resmi Tam Boyutta Görmek için Tıklayın.✿*゚¨゚✎
Resmi Tam Boyutta Görmek için Tıklayın.

Resmi Tam Boyutta Görmek için Tıklayın._"ikinci el övgü tüccarları varsın bol bol konuşsun benim satacak malım yok ki övgüye ihtiyacım olsun"

Resmi Tam Boyutta Görmek için Tıklayın.
Şimdi Sularında Sessiz Bir Gemiyim Ben
Gözlerinin Derinliğinde
Yol Alan..

Deniz Mavide, Bulut Beyazda, Yıldız Gecede..
(Sevdam Sabıkamdır...)
aŞk-ı LâL isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alıntı ile Cevapla