Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27 Eylül 2008, 14:28   #1 (permalink)
Yasaklı Üye

Date: 12 Eylül 2008
Kelimelerde BİLE Sen!!!!

Bana ''Sen'' diye başlayan cümleler geçmişi hatırlatırdı hep.Bir sen vardın.Ama şimdi olmaycaktın...En azından benimle başlayan cümlelerde olmayacaktın yaşamıyacaktın...Kelime oyunlarını sevmezdin belki ama Seni bana anlatan cümleleride ihmal etmezdin..Tabiri,tercümanı olmayan cümlelerim bile sana cıkardı en sonunda hep...Nedeniyse gene ''Sen''......Tamam belki bu sefer olmadı ama olacaktı artık sen olmayacaktın hayatımda seninle başlayan cümleler olmayacaktı..Kabul ediyorum hükümsüzlüklerle dolu dört bir yanım...Sığınacak bir limandın ama şimdi yıkıldın..
Akşam haberleri bile sanki seni anlatıyordu.Baktığım tablolar sanki senin eserindİ.Suladığım çiçek sanki sana acıyordu..Kalbim sana atıyordu.tanıyamıyormuşum kendimi bu muymuşum ben diyordum ama olmuyordu.Bu kadar hükümsüzlüklerle mi yasamışım ben o kadar sene.....Belki yıllar önce belki aylar, ama zaman akıp giderken değiştirmiştim artık bütün fikirlerimi..Hayalde bir yere kadar kuruluyormuş..Ben hayal kurarak yaşadığımı senle anlamışım meğersem;imkansızdın benim için artık nede olsa...

Sonsuz denen hat safada sayılar gibi sen cıkıyordun karşıma.sayılar bitiyordu ama sen bitmiyordun,bitmeycektin.Ben bu kadar dayanıksızmışım meğersem senin karşında
boş bir emel karşısında vakit öldürmüşüm onca sene..Yok artık yoksun..
sana yazdığım şiirler yok artık merak etme onları yakan ateş senide yaktı içimde onlarla..Bıraktım artık yaşamayı olmadı olmayacak...Ne hayal var şimdi ne şiir nede ''SEN''.......
Gamze - MSN üzeri Mesaj gönder Gamze isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder Gamze isimli Üye şimdilik offline konumundadır