Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21 Haziran 2011, 11:31   #1 (permalink)
Üye
 
  Date: 12 Mart 2010
 Mesajlar: 60
Standart Uniblue RegistryBooster 2011 v6.0.2.6 (Kayıt Defteri Temizleme Programı)

Resmi Tam Boyutta Görmek için Tıklayın.

Kayıt defterinden (Registry) bilgisayarınızın performansının düştüğünü biliyor musunuz? Hatalı başlangıç kayıtları açılışta sorun yaşatır, oturumu kapatırken de aynı şekilde. İşte bu program sayesinde bu sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz. Ama bu program sadece bunları onarmıyor. Gereksiz, en küçük ayrıntıyı bile temizliyor.

KURULUM

Programı kendi bilgisayarıma kurup denenmiştir. Kendi makinam Windows 7.

1-Programı Kurun

2-Programı bir kez çalıştırın. Gelen ekranda seriali hemen girmeyin yoksa program çalışmaz. Programı bir kez çalıştırıp kapatmanız gerekiyor. Daha sonra registry booster ı kapatın ve programın Windows saatinin yanındaki simgesine sağ tıklayıp çıkış yapın programdan.

3-Başlat Çalıştır dan “regedit” yazarak kayıt defterini açın ve (Ctrl F) ile aramayı aktif edin Buraya “FC” yazın ve arama ekranında “sadece tüm dizeyi eşleştir” seçili değilse onuda seçin ve arama yapın.Gelen arama ekranında “FC” ve değer olarak ta “85” görünecek. İlk önce “FC” ye çift tıklayarak”85” olan değeri “100” yapıyoruz. Daha sonra regedit te boş alana sağ tıklayıp “Yeni dize değeri” oluştur diyoruz ve ismini “License” koyuyoruz. Sonra oluşturduğumuz bu değere çift tıklayıp değer olarak
RB-T5Q5J-TLUEE-8A4TE-9KTJ5-8FADX-BUBRG
Giriyoruz. Ve çıkıyoruz.
RegistryBooster 2011 v6.0.2.6.zip dosyasını Uploading.com’dan ücretsiz indir 2011 v6.0.2.6.zip/
cointach isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alıntı ile Cevapla