Paylas-TR


Yeni Konu aç Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 25 Mart 2012, 22:58   #1 (permalink)
Bundan sonra diLim LâL
 
aŞk-ı LâL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
  Date: 10 Eylül 2008
 Mesajlar: 30,893
Standart Adobe DreamWeaver CS5.5 |Orjinal Türkçe|

[align=center]

Resmi Tam Boyutta Görmek için Tıklayın.

Resmi Tam Boyutta Görmek için Tıklayın.


Dreamweaver nedir?
Adobe® Dreamweaver® CS5.5 masaüstü bilgisayarlar, akıllı telefonlar, tabletler ve diğer aygıtlarda görüntülenecek standart tabanlı web siteleri ve tasarımlar oluşturmak için görsel ve kod seviyesinde özellikler sağlayan sektörün önde gelen web içeriği oluşturma ve düzenleme yazılımıdır.

Birden çok ekran için tasarlayın
Telefonlara, tabletlere ve PC'lere aynı anda tasarlamak için Adobe® Dreamweaver® CS5.5 yazılımında yer alan Çoklu Ekran Ön İzleme panelini kullanın. Her bir aygıta farklı stil yazmak ve oluşturmak için Ortam Sorgularını kullanın. Widget Browser ile jQuery Mobile kullanıcı arayüzü widget'larına hızlı bir giriş yapın.

Çoklu Ekran Önizlemesi paneli
Çoklu Ekran Önizlemesi paneliyle akıllı telefonlar, tabletler ve kişisel bilgisayarlar için tasarlayın. Geliştiriciler ortam sorgusu desteğiyle çeşitli aygıtlar için görüntü oluşturmayı tek bir panelde biçimlendirebilir ve görselleştirebilir.

jQuery entegrasyonu
jQuery kod ipuçlarıyla gelişmiş etkileşim katın. jQuery, web sayfalarına çeşitli etkileşimler katma işlemini kolaylaştıran sektör standardında javascript kitaplığıdır. Cep telefonları için başlangıç şablonlarıyla hızlı bir başlangıç yapın.

CSS3/HTML5 desteği
Yeni CSS3 kurallarını desteklemesi için güncellenen CSS paneliyle stil oluşturun. Tasarım görünümü artık siz ekran boyutlarını ayarlarken farklı stiller uygulayarak ortam sorgularını destekler. HTML5, kod ipuçları ve Tasarım görünümü oluşturma desteğiyle gelecek için kod oluşturun. Canlı Görünüm artık
< video /> (QuickTime ile) ve <svg /> etiketi desteği içeriyor.


Üst düzey Canlı Görünüm oluşturma
Sayfanızı artık güncellenmiş Webkit oluşturma motoruna sahip Canlı Görünümle kontrol edin. Gerçek zamanlı ortam sorgusu desteğiyle birden fazla aygıta ait tasarımları önizleyin. HTML5 ve CSS3 yetenekleri ve geliştirmeleri mobil aygıt tasarımlarını daha verimli hale getirir.


PhoneGap ile yerel Android ve iOS uygulamaları
Yeni PhoneGap fonksiyonu ile yerel Android™ ve iOS uygulamaları oluşturun ve paketleyin. Mevcut HTML dosyanızı açık kaynak PhoneGap çerçevesini kullanarak Dreamweaver ile cep telefonu uygulamasına dönüştürün.


Kapsamınızı genişletin
Sayfalarınızı Firefox'un yeni Adobe® BrowserLab uzantısı ile test edin. Entegre World Wide Web Consortium (W3C) canlı doğrulama ile temiz kodlar sunun.

Entegre CMS desteği
WordPress, Joomla! ve Drupal gibi içerik yönetimi sistemi (CMS) çerçevelerinde tasarım ve test desteğinin keyfini çıkarın. Dinamik Olarak İlgili Dosyalar özelliği, dinamik sayfalarda bile sayfanın ilgili dosyalarına doğrudan erişim sağlarken, Canlı Görünüm Gezinme de dinamik uygulamaların doğru önizlemelerini sunar.


FTPS, FTPeS desteği
Geliştirilmiş FTP desteğiyle dosyaları daha güvenli biçimde dağıtın. Dreamweaver CS5.5 artık FTPS ve FTPeS protokolleri için yerel destek sağlıyor.


Siteye özgü kod ipuçları
Üçüncü taraf PHP kitaplıkları ve WordPress, Drupal, Joomla! gibi CMS çerçeveleri için geliştirilmiş ipucu desteğini etkinleştirerek Dreamweaver CS5.5'te standart dışı dosyalar ve dizinlerde kod ipuçlarından faydalanın.

Adobe Creative Suite entegrasyonu
Adobe Flash® Professional, Fireworks®, Photoshop® Extended ve Adobe CS Live çevrimiçi hizmetleri arasında akıllı entegrasyon ile projeleri tamamlamak için gereken adımların sayısını azaltın ve zaman kazanın.*


Genişletilmiş Dreamweaver topluluğu
Geniş Dreamweaver topluluğuyla paylaşın ve birlikte öğrenin Çevrimiçi Adobe Design Center ve Adobe Developer Connection'dan, eğitim ve seminerlerden, geliştirici sertifika programlarından ve kullanıcı forumlarından yararlanın.


Önde gelen teknolojiler için destek
HTML, XHTML, CSS, XML, javascript, Ajax, PHP, Adobe ColdFusion® yazılımı ve ASP dahil, önde gelen web geliştirme teknolojilerinin çoğunu destekleyen bir ortamda tasarlayın ve geliştirin.


Son teknolojiyle çalışın
Sayfaları daha hızlı yazmak için HTML5 ve CSS3 kod ipuçlarından faydalanın. Entegre jQuery kod ipucu, endüstri standardında etkileşimler eklemeyi kolaylaştırır. FTPS/FTPSES desteği kodunuzun daha güvenli bir şekilde verilmesini sağlar.


W3C® doğrulama
Standartlara uygun web tasarımlarınızın doğruluğundan emin olmak için W3C'nin çevrimiçi doğrulama hizmetini kullanın.

Subversion desteği
1.7 protokol sürümüne yükseltilen Subversion® yazılımı desteğiyle dosyalarınızı daha güvenli biçimde saklayın.


Adobe BrowserLab entegrasyonu
Birden fazla görüntüleme, tanılama ve karşılaştırma aracı ile dinamik web sayfalarını ve yerel içerikleri önizleyin. Dreamweaver, web tarayıcıları ve işletim sistemleri üzerinde web içeriklerini hızlı ve doğru bir şekilde test eden CS Live çevrimiçi hizmeti1, 2 Adobe BrowserLab ile birlikte çalışır.

CSS denetimi
CSS kutusu modelini ayrıntılarıyla, görsel olarak görüntüleyin, CSS özelliklerini kod okumadan ve ayrı bir araca ihtiyaç duymadan değiştirin.


Akıllı kod yardımı
Güvenle hatasız kodlar yazın. Spry, jQuery ve Prototype gibi HTML, javascript ve Ajax çerçeveleriyle kod ipuçlarından yararlanın. Dinamik PHP kod ipuçlarıyla temel PHP işlevlerini daha iyi anlayın.


PHP özel sınıfı kod ipuçları
PHP uygulamalarını geliştirin ve yönetin, dinamik PHP kod ipuçlarıyla temel işlevleri, yöntemleri ve nesneleri daha iyi anlayın.

Basit site kurulumu
Dreamweaver'ın yeni araçlarla donatılan Site Tanımı iletişim kutusunu kullanarak kolaylıkla bir site kurun. Aşamalı, ağ formunda ve diğer tür siteleri kullanmak için özel adları olan birden fazla sunucu ekleyin.


CSS başlangıç sayfaları
Standartları temel alan web sitesi tasarımınızı, güncellenmiş ve basitleştirilmiş CSS Başlangıç Mizanpajları ile bir adım önde başlatın. Artık CSS en iyi uygulamalarıyla, kolay anlaşılan seçme araçlarını ve kurallarını bir araya getiren daha geniş bir seçenek yelpazesi sunan şablonlardan seçim yapabilirsiniz.

Kapsamlı CSS desteği
Web sitelerini güçlü CSS araçlarıyla tasarlayın ve geliştirin. Ayrı araçlara gerek duymadan CSS kutusu modelini görsel olarak görüntüleyin ve harici stil sayfalarında bile CSS kodunu elle düzenleme ihtiyacını azaltın.

Entegre FLV içeriği
FLV dosyalarını herhangi bir web sayfasına işaret edip tıklatma kolaylığıyla ve standart uyumlu kodlarla ekleyin. Filmlerinizi Canlı Görünüm'deki FLV kayıttan yürütme özellikleri ile önizleyin.
Bu Konuda Gizli Link Mevcut Cevap yazdikdan sonra mesaji görebilirsiniz.


Küfür yada hakaret eden üye Banlanir !!! Eğer Link kiriksa foruma bildirmeniz yeterlidir!
" Taklitlerasıllarınıyüceltir. "
Saygı duyulacak bir tarafınız varsa... O tarafınıza saygılarımla!
Resmi Tam Boyutta Görmek için Tıklayın.✿*゚¨゚✎
Resmi Tam Boyutta Görmek için Tıklayın.

Resmi Tam Boyutta Görmek için Tıklayın._"ikinci el övgü tüccarları varsın bol bol konuşsun benim satacak malım yok ki övgüye ihtiyacım olsun"

Resmi Tam Boyutta Görmek için Tıklayın.
Şimdi Sularında Sessiz Bir Gemiyim Ben
Gözlerinin Derinliğinde
Yol Alan..

Deniz Mavide, Bulut Beyazda, Yıldız Gecede..
(Sevdam Sabıkamdır...)
aŞk-ı LâL isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alıntı ile Cevapla
Yeni Konu aç Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Bookmarks

Tags
adobe, cs55, dreamweaver, türkçe|, |orjinal
Seçenekler Arama
Stil