Paylas-TR


Yeni Konu aç Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 25 Mart 2012, 21:48   #1 (permalink)
Bundan sonra diLim LâL
 
aŞk-ı LâL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
  Date: 10 Eylül 2008
 Mesajlar: 30,893
Standart PDF dosyalarını Word/Excel/Jpeg e Dönüştürün

[align=center]Adobe Acrobat X Pro 10 FULL(PDF dosyalarını Word/Excel/Jpeg e Dönüştürün)Adobe Acrobat X Pro 10 FULL(PDF dosyalarını Word/Excel/Jpeg e Dönüştürün Veya PDF Dosyaları Oluşturun/Düzenleyin)

Resmi Tam Boyutta Görmek için Tıklayın.

Resmi Tam Boyutta Görmek için Tıklayın.

Resmi Tam Boyutta Görmek için Tıklayın.

PDF'den Word'e

PDF dosyalarını geliştirilmiş biçimlendirme ve mizanpaj korumasıyla Word belgeleri olarak kaydedin. Tablo ve görüntülerin göreli konumlarının ve de çok sütunlu metinlerin korunmasının yanı sıra sayfa, paragraf ve font özellikleri de korunur.

PDF'den Excel'e

PDF belge verilerini Excel dosyası formatlarına dönüştürerek içeriğin yeniden kullanımını hızlandırın. PDF sayfasının yalnızca bir kısmını seçerek, düzenlenebilir bir formata aktarabilirsiniz.

PDF dosyalarını düzenleme

PDF dosyalarını orijinal kaynak dosyalara geri dönmeden hızlı ve kolay bir şekilde düzenleyin. Doğrudan PDF dosyaları üzerinden metin ve görüntülerde basit değişiklikler yaparak zaman tasarrufu sağlayın. PDF sayfalarını kaldırın, yeniden düzenleyin ve döndürün.

Yazdırma hazırlığı

Yazıcıdaki hataları ve gecikmeleri azaltın. Yüksek kaliteli baskı üretimi ve dijital yayınlama amacıyla PDF dosyalarının önizlemesini ve ön kontrolünü yapma, bunları düzeltme ve hazırlama.
PDF'ye dönüştürme veya tarama

PDF'ye dönüştürmeniz ya da taramanız gereken içeriğin türü ne olursa olsun — kağıt belgeler, e-posta, fotoğraflar, çalışma sayfaları, web siteleri, Adobe® Flash® Player uyumlu video ve daha fazlası— Adobe Acrobat® X yazılımı ile bu işlemi kolayca ve güvenle yapın. Mobil cihazlarda ve akıllı telefonlarda görüntülenebilen PDF dosyaları oluşturun ve paylaşın.
PDF dosyası dönüştürme

Microsoft Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Publisher ve Access'ten tek düğmeyle dönüştürmenin yanı sıra Firefox ve Lotus Notes'un dahil olduğu yazdırabilen tüm uygulamalarda uygulamadan çıkmadan PDF belgeleri oluşturun.

PDF'ye tarama

Kağıt belgeleri ve formları tarayın ve PDF'ye dönüştürün. Taranan metni OCR ile aranabilir hale getirin, sonra da hataları denetleyin ve giderin. Metinler diğer uygulamalarda yeniden kullanılmak üzere dışa aktarılabilir.

HTML'den PDF'ye

Web sayfalarını tüm bağlantıları olduğu gibi koruyarak Internet Explorer veya Firefox içinden tek tıklatmayla PDF dosyaları olarak yakalayın. Yalnızca istediğiniz içeriği seçerek sayfanın belirli bir bölümünü dönüştürün.

E-posta'dan PDF'ye

E-posta tabanlı iletişimi daha verimli bir şekilde yürütün ve e-posta aramayı ve almayı basitleştirin. E-postaları ve e-posta klasörlerini tek düğme kolaylığıyla Microsoft Outlook veya IBM Lotus Notes'da arşivleyin.
Birden çok uygulamadaki dosyaları birleştirme

İnsanların gelen kutularını birden çok e-posta ve eklentiyle doldurmanıza gerek yok. Kolaylıkla gönderilen, açılan, görüntülenen ve gezinilen profesyonel görünümlü PDF dosyaları oluşturun ve sunun.
PDF Portföyü derleme
Yeni PDF Portföy Sihirbazı'nı kullanarak ses, video ve zengin ortam içerikleri dahil olmak üzere çeşitli dosya türlerini kolayca çekici ve düzenli bir PDF Portföyünde bir araya getirin.
PDF Portföyü özelleştirme
Eklenmiş mizanpajlar, görsel temalar ve renk paletleriyle PDF Portföylerini kolayca özelleştirme. Markanızı sergilemek için kurumsal logolar ve renkler ekleyin. Üçüncü taraf geliştiriciler ve tasarımcılar tarafından geliştirilen özel PDF Portföyü mizanpajlarını ve temaları içe aktarın.
Zengin ortam
Zengin, etkileşimli belgeler aracılığıyla fikirlerinizi kolayca hayata geçirin. Adobe Reader X veya Reader 9'da sorunsuz bir kayıttan yürütme için PDF dosyalarına ses, Flash Player uyumlu video ve etkileşimli ortam ekleyin.
Doğal dosyalar ekleme
Kaynak dosyalarının bulunmasının, erişiminin ve arşivlenmesinin kolay olduğundan emin olursunuz. Bu dosyaları herhangi bir PDF belgesine, orijinal, doğal formatlarında ekleyerek daha eksiksiz bir belge kaydı elde edersiniz.
Bu Konuda Gizli Link Mevcut Cevap yazdikdan sonra mesaji görebilirsiniz.


Küfür yada hakaret eden üye Banlanir !!! Eğer Link kiriksa foruma bildirmeniz yeterlidir!
" Taklitlerasıllarınıyüceltir. "
Saygı duyulacak bir tarafınız varsa... O tarafınıza saygılarımla!
Resmi Tam Boyutta Görmek için Tıklayın.✿*゚¨゚✎
Resmi Tam Boyutta Görmek için Tıklayın.

Resmi Tam Boyutta Görmek için Tıklayın._"ikinci el övgü tüccarları varsın bol bol konuşsun benim satacak malım yok ki övgüye ihtiyacım olsun"

Resmi Tam Boyutta Görmek için Tıklayın.
Şimdi Sularında Sessiz Bir Gemiyim Ben
Gözlerinin Derinliğinde
Yol Alan..

Deniz Mavide, Bulut Beyazda, Yıldız Gecede..
(Sevdam Sabıkamdır...)
aŞk-ı LâL isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alıntı ile Cevapla
ceko1 (27 Eylül 2014)
Alt 13 Ocak 2013, 13:55   #2 (permalink)
Üye
 
  Date: 05 Aralık 2009
 Mesajlar: 2
Standart Cevap: PDF dosyalarını Word/Excel/Jpeg e Dönüştürün

teşekkürler arkadaş ellerine sağlık...
axnnn isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alıntı ile Cevapla
Alt 27 Eylül 2014, 08:13   #3 (permalink)
Üye
 
  Date: 31 Aralık 2009
 Mesajlar: 2
Standart Cevap: PDF dosyalarını Word/Excel/Jpeg e Dönüştürün

emegi gecen tüm arkadaslara tesekürler
ceko1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alıntı ile Cevapla
Alt 27 Eylül 2014, 10:51   #4 (permalink)
Üye
 
  Date: 27 Eylül 2014
 Mesajlar: 2
Standart Cevap: PDF dosyalarını Word/Excel/Jpeg e Dönüştürün

teşekkür ederim
ecevit.sayilir isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alıntı ile Cevapla
Yeni Konu aç Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Bookmarks

Tags
dosyalarını, dönüştürün, pdf, word or excel or jpeg
Seçenekler Arama
Stil