Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03 Nisan 2009, 04:10   #1 (permalink)
Bundan sonra diLim LâL

aŞk-ı LâL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Date: 10 Eylül 2008
Standart Akademedia – öss hazırlık paketi

Resmi Tam Boyutta Görmek için Tıklayın.
Resmi Tam Boyutta Görmek için Tıklayın. NTV-MSNBC
Eğitimde devrim: Akademedia Ar-Ge aşamasında Tübitak tarafından desteklenen Talim Terbiye kurulu onaylı interaktif eğitim setinin ünü Çin’e kadar yayıldı
12 Eylül — Teknoloji de yaşanan hızlı değişim eğitim dünyasını da değiştiriyor. Dershaneler, bir yandan dijital televizyon yayınları ve uydu antenleriyle televizyon ekranlarından, diğer yandan hazırlanan kapsamlı eğitim paketleriyle PC monitörlerinden evlerimize giriyor. Bu ürünler arasında en kapsamlısı 40 CD- ROM’dan oluşan Akademia eğitim paketi.

KURULUMLA İLGİLİ NOTLAR:
Dosyalar partlar halinde .rar dosyalardır. WinRAR gibi bir unrar programıyla dosyaları çıkarınız. Çıkan dosyaları *.iso Cd kalıbı formatlıdır. Bunu ister Cd’ye yazabilir ister sanal disk programlarıya bilgisayarınzda sanal disk sürücüsü olarak kullanabilirsiniz.
Kurulum için Başlangıç Cd’sinden başlayın.
Başlangıç CD’sini kurduktan sonra, CD nin içersindeki “crack” klasöründeki eliminat3B.exe dosyasını C:\Program Files\Sebit\Akademedia99 klasörüne kopyalayın ve çalıştırın. Önce “Sakatla” sonra da “Öldür” seçeneği ile cracklemeyi bitiriniz.

" Taklitlerasıllarınıyüceltir. "
Saygı duyulacak bir tarafınız varsa... O tarafınıza saygılarımla!
Resmi Tam Boyutta Görmek için Tıklayın.✿*゚¨゚✎

_"ikinci el övgü tüccarları varsın bol bol konuşsun benim satacak malım yok ki övgüye ihtiyacım olsun"

Şimdi Sularında Sessiz Bir Gemiyim Ben
Gözlerinin Derinliğinde
Yol Alan..

Deniz Mavide, Bulut Beyazda, Yıldız Gecede..
(Sevdam Sabıkamdır...)

Konu aŞk-ı LâL tarafından (23 Eylül 2010 Saat 05:33 ) değiştirilmiştir.
aŞk-ı LâL isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
3rd41 (27 Şubat 2010), baris_60 (29 Aralık 2009), furkanmurat (17 Kasım 2009), lordveled (03 Nisan 2010), meyill (27 Aralık 2009), omraltiryaki (08 Şubat 2010), ynazpek (07 Kasım 2011)