Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07 Mart 2009, 03:11   #1 (permalink)
Bundan sonra diLim LâL
 
aŞk-ı LâL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
  Date: 10 Eylül 2008
 Mesajlar: 30,893
Icon8 crypt loader'le rapidde bekleme derdine son

Resmi Tam Boyutta Görmek için Tıklayın.


Herkesin Dayanılmaz İğrenç Rapidsharenin,
Uygulamalarından Nekadar Bıkıp Usandığını Hepimiz çok iyi biliyoruz,
vereceğim programla bu işkenceden kurtuluyoruz,

akşam yatarken programa bütün lınklerı verdım, sabaha 22 parçalık oyunu bana indirmiş gördüm, program kuruludur çoğu ayarları yapılıdır, sizin yapmanız gereken free yada premium olduğunuzu, ve inecek dosyaların yolunu göstermenız yetecektir, işi verin kendisi sürekli çalışsın sizde işinize bakın, bu programı xp kulanıcıları kurabilmeniz içın sisteminizde, Microsoft .NET Framework 2.0 yüklü olması gerekmektedir.


GENEL Tuşları VE ÖZELLİKLERİ

1.Add Package (Link Dosyası Ekle) :
Bu butona tıkladığınızda beliren küçük kutucukta, 2 (iki) seçenek mevcut. Birinci seçenek olan Clipboard (Copy veya Ctrl+V aracılığıyla kopyalananlar) ile, herhangir bir yerden kopyaladığınız linkleri otomatikman program download arayüzüne atar. Diğer bir seçenek olan File seçeneği ile .ccf uzantılı ve içerisinde download linklerini barındıran küçük dosyayı seçip, yine ilgili linkleri programın download arayüzüne otomatik olarak koyabilirsiniz.

2.Delete (Sil)
Download ekranındaki herhangi bir link veya link dosyasını silmenize olanak sağlar.

3.Show Package Settings (Download Ayarlarını Göster)
Herhangi bir download işlemi sırasında, download ettiğiniz ana dosyanın üzerine gelip bu butona bastığınızda, karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran gelecektir.


Resmi Tam Boyutta Görmek için Tıklayın.


A: Package Informations
Links : Download edilmesi için eklediğiniz toplam link sayısını gösterir.
Downloaded Links : Download işlemi sona ermiş linklerin sayısını gösterir.
Not Downloaded Links : Henüz download işlemi devam eden veya bitmemiş linklerin sayısını gösterir.
Incorrect Links : Yanlış yazılmış, sistemden silinmiş veya hatalı linklerin sayısını gösterir.

B : Package Path
Bu bölümde download edilen ve edilecek tüm dosyaların bulunduğu dizin gösterilir. Yeşil ok’a bastığınızda ilgili dizin açılacaktır.

C : Package Settings
Premium : Eğer rapidshare (veya bu programı kullandığınız kayıtlı diğer sitelerden) sitesinde ücreti ödenerek alınmış Premium üyeliğiniz mevcut ise bu seçeneği işaretleyerek sitenin müsade ettiği kota dahilinde sınırsız download yapabilirsiniz.
Free : Herhangi bir üyeliğiniz mevcut değilse Free seçeneğini işaretleyerek, belli kısıtlamalarla da olsa, download yapabilirsiniz.

D : Extract
Yukarıdaki resimde de gösterildiği gibi, bu seçenek aktif duruma getirildiğinde, .rar, .zip vb., diğer sıkıştırma programlarıyla parçalara bölünmüş ve şifrelenmiş paylaşımları, Password (Şifre) kutucuğuna ilgili şifreyi yazarak, programın otomatik olarak sıkıştırılıp, parçalara bölünmüş ve şifrelenmiş dosyayı, belirlediğiniz dizine çıkartmasını sağlayabilirsiniz.

4.Start (Başla)
Daha sonra manuel olarak download etmek üzere ayarladığınız linklerin, download işleminin başlamasını, bu butona tıklayarak sağlayabilirsiniz.

5.Pause (Duraklat)
Bu butona tıkladığınızda devam etmekte olan download işlemleri duraklatılacaktır. Tekrar aktif hale getirildiğinde, download işlemi kaldığı yerden devam edecektir.

6.Stop (Durdur)
Bu butona tıkladığınızda devam etmekte olan download işlemlerinü tümüyle durdurarak iptal edebilirsiniz.

7.De/Activate Clipboard (Otomatik Kopyalamayı Çalıştır/Kapat)
Bu butona tıkladığınızda herhangi bir siteden Copy (Kopyala) butonu veya Ctrl+C tuşlarıyla kopyaladığınız linklerin, otomatik olarak programın download arayüzüne geçirilme işlemini açabilir veya kapatabilirsiniz.

8.Standby/Turn Off (Bilgisayarı Uyku Moduna Al veya Kapat)
Bu butona tıkladığınızda belirecek küçük kutucuk içerisindeki Turn Off seçeneğine tıkladığınızda, bilgisayarınız kapanacaktır. Stand By seçeneğini tıklamanız durumunda ise, bilgisayar otomatik olarak Uyku (Bekleme) moduna geçecektir.

9.Re-Connect (Tekrar Bağlan)
Bu butona tıkladığınızda belirecek küçük kutucuk içerisindeki Activated (Aktifleştirildi) seçeneğini tıkladığınızda, herhangi bir bağlantı kopması durumunda, program tarafından otomatik olarak tekrar bağlanacak ve downloada devam edecektir. Deactivated seçeneğinin seçilmesi durumunda ise, bu özellik devre dışı bırakılmış olacaktır.

10.Move Package Down (Aşağı Kaydır)
Download sırarsına birkaç farklı link aldıysanız, bunların öncelliğini belirlemek için, bu butonu kullanarak seçili herhangi bir linki aşağı kaydırabilirsiniz.

11.Move Package Up (Yukarı Kaydır)
Download sırarsına birkaç farklı link aldıysanız, bunların öncelliğini belirlemek için, bu butonu kullanarak seçili herhangi bir linki yukarı kaydırabilirsiniz.

12.Donate (Bağış Yap)
Programı beğendiyseniz ve programın gelişiminde sizinde bir katkınız olsun isterseniz, bu butona basarak dilediğiniz meblağda bağışta bulunarak, programı yapan kişilere yardımcı olabilirsiniz.

13.Options (Seçenekler)
Bu butona tıklayarak, programın seçenekler ekranına ulaşabilirsiniz. Bu ekrandan program ve bağlantınız ile ilgili gerekli değişiklikleri yapabilirsiniz


Resmi Tam Boyutta Görmek için Tıklayın.

1.Main (Ana)
2.Package (Download Paket)
3.Plugins (Eklentiler)
4.Captcha (Görüntü Yakalama)
5.Router
6.Connection (Bağlantı)


Programın İşleyiş Bilgisi: Mevcut rapidshare linklerini program üzerine iliştirdiğinizde premium üye statüsünde download yapmıyorsunuz, yani şöyle ki örneğin elinizde 5 tane rapidshare linki var ve bunları program üzerine iliştirdiniz 1. link’in download’ı bitmeden 2. ‘ye geçmez. Sadece 2. linki askıda tutar, 1. link download edildikten sonra 2. 3. 4. v.s. linklere geçer.


Bu Konuda Gizli Link Mevcut Cevap yazdikdan sonra mesaji görebilirsiniz.


Küfür yada hakaret eden üye Banlanir !!! Eğer Link kiriksa foruma bildirmeniz yeterlidir!
" Taklitlerasıllarınıyüceltir. "
Saygı duyulacak bir tarafınız varsa... O tarafınıza saygılarımla!
Resmi Tam Boyutta Görmek için Tıklayın.✿*゚¨゚✎
Resmi Tam Boyutta Görmek için Tıklayın.

Resmi Tam Boyutta Görmek için Tıklayın._"ikinci el övgü tüccarları varsın bol bol konuşsun benim satacak malım yok ki övgüye ihtiyacım olsun"

Resmi Tam Boyutta Görmek için Tıklayın.
Şimdi Sularında Sessiz Bir Gemiyim Ben
Gözlerinin Derinliğinde
Yol Alan..

Deniz Mavide, Bulut Beyazda, Yıldız Gecede..
(Sevdam Sabıkamdır...)
aŞk-ı LâL isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alıntı ile Cevapla