Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26 Şubat 2009, 17:27   #1 (permalink)
Bundan sonra diLim LâL
 
aŞk-ı LâL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
  Date: 10 Eylül 2008
 Mesajlar: 30,893
Standart One-click Ringtone Converter

One-click Ringtone Converter
Bu Konuda Gizli Link Mevcut Cevap yazdikdan sonra mesaji görebilirsiniz.


Küfür yada hakaret eden üye Banlanir !!! Eğer Link kiriksa foruma bildirmeniz yeterlidir!Arkadaşlar bu program MP3'lerinizin boyutunu 3te1 indirirResmi Tam Boyutta Görmek için Tıklayın. mesela 3 MB olan bir şarkıyı 1 MB'a indirebilirsiniz. Tabiki sadece MP3 değil; MP3Resmi Tam Boyutta Görmek için Tıklayın. WAVResmi Tam Boyutta Görmek için Tıklayın. MMFResmi Tam Boyutta Görmek için Tıklayın. AMRResmi Tam Boyutta Görmek için Tıklayın. QCP ses biçimlerini destekleyen programımızla ayrıca telefon modelinizi belirleyip otomatik çeviride yapabilirsiniz. Programı kurduktan sonra herhangi bir MP3 veya başka bir ses biçiminin üzarine gelin ve sağ tıklayınResmi Tam Boyutta Görmek için Tıklayın. resimdeki gibi seçeneklerin arasında ''Convert to ringtone...'' olması gerekiyor;

Resmi Tam Boyutta Görmek için Tıklayın.

Buradan neye dönüştürmek istediğinizi seçiyorsunuzResmi Tam Boyutta Görmek için Tıklayın. burada boyutu düşürme işlemi için ise ayrıyetten birşey yapmanız gerekmiyorResmi Tam Boyutta Görmek için Tıklayın. mesela bilgisayarınızdan bir MP3'ün üzerine gelip sağ tıklayıp Convert to ringtone seçeneğinden yine MP3 seçersenizResmi Tam Boyutta Görmek için Tıklayın. MP3'ünüzün boyutunu düşürdüğünü göreceksiniz Resmi Tam Boyutta Görmek için Tıklayın.

Arkadaşlar programı ben kullanıyorum son derece faydalı bir program kesinlikle gördüğüm en iyi MP3 boyutu küçültme programı vede ayrıca farklı formatları birbirine çevirebiliyorsunuzResmi Tam Boyutta Görmek için Tıklayın. kesinlikle kurun ve deneyin Resmi Tam Boyutta Görmek için Tıklayın.

Şunu da söylemekte fayda var programla boyutunu küçülttüğünüz MP3'ü birde eski halini dinleyin pek fark yokResmi Tam Boyutta Görmek için Tıklayın. tabiki boyutunu küçültürken bazı ayarları otomatik kısıyordur ama siz bunu farketmiyorsunuz bile. Zaten bütün MP3 küçültme programları küçültürken kalitesini azaltır ama bu program bu işi otomatik yapıyorResmi Tam Boyutta Görmek için Tıklayın. diğer MP3 programlarındaki gibi sizi uğraştırmıyor ayarla falanResmi Tam Boyutta Görmek için Tıklayın. kendisi otomatik yapıyor.
ALINTIDIR
" Taklitlerasıllarınıyüceltir. "
Saygı duyulacak bir tarafınız varsa... O tarafınıza saygılarımla!
Resmi Tam Boyutta Görmek için Tıklayın.✿*゚¨゚✎
Resmi Tam Boyutta Görmek için Tıklayın.

Resmi Tam Boyutta Görmek için Tıklayın._"ikinci el övgü tüccarları varsın bol bol konuşsun benim satacak malım yok ki övgüye ihtiyacım olsun"

Resmi Tam Boyutta Görmek için Tıklayın.
Şimdi Sularında Sessiz Bir Gemiyim Ben
Gözlerinin Derinliğinde
Yol Alan..

Deniz Mavide, Bulut Beyazda, Yıldız Gecede..
(Sevdam Sabıkamdır...)
aŞk-ı LâL isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alıntı ile Cevapla