Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16 Kasım 2008, 00:37   #1 (permalink)
Bundan sonra diLim LâL
 
aŞk-ı LâL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
  Date: 10 Eylül 2008
 Mesajlar: 30,893
Musa Ustam Ocakbaşı

Musa Ustam Ocakbaşı
Resmi Tam Boyutta Görmek için Tıklayın.
Resmi Tam Boyutta Görmek için Tıklayın.
Küçükparmakkapı Sok. No: 14
Beyoğlu İstanbul
Tel : 0 212 245 29 32

Resmi Tam Boyutta Görmek için Tıklayın. İstanbul'un vazgeçilmez semti, şehrin kalbinin attığı Beyoğlu'nda 30 yılı aşkın süredir aynı damak tadı ile hizmet veren Musa Ustam Ocakbaşı, müdavimleri ile harmanlanmış nezih ortamında Adana ocakbaşı kültüründe benzersiz olma iddiasını sürdürüyor.

Resmi Tam Boyutta Görmek için Tıklayın. Çoğu mekanda et tadı alamadığından yakınanlar için en ideal mekan burası,çünkü burada yediğiniz türlü çeşit kebapların tadı tam olarak olması gerektiği gibi. Adana kebapta ve çöp şişte rakip tanımıyorlar. Çöp şişler usulüne göre şişleriyle servis ediliyor sadece isteyenler için tabağa çekilip sunuluyor. Mezeler ve özellikle de soğan salatası çok leziz. Ücretsiz sunulan soğan salatasından bir tane daha isteyeceğiniz garanti. Ayrıca burada tabak dolu gözüksün diye kebaplarınızın yanına pilav doldurulmuyor çünkü porsiyonlar yeterli büyüklükte, hakiki bir kebapçıda olması gerektiği gibi. Haftada 7 gün 12:00 ile 01:00 arası hizmet veren mekan 3 katında toplam 250 kişilik kapasiteye sahip. Ayrıca 30 kişilik ocakbaşı ile ocakbaşında yemek isteyenler için de ideal. Aile ve dostlarınızla gidebileceğiniz gibi 80 kişiye kadar şirket yemekleri düzenleme olanakları da mevcut.
" Taklitlerasıllarınıyüceltir. "
Saygı duyulacak bir tarafınız varsa... O tarafınıza saygılarımla!
Resmi Tam Boyutta Görmek için Tıklayın.✿*゚¨゚✎
Resmi Tam Boyutta Görmek için Tıklayın.

Resmi Tam Boyutta Görmek için Tıklayın._"ikinci el övgü tüccarları varsın bol bol konuşsun benim satacak malım yok ki övgüye ihtiyacım olsun"

Resmi Tam Boyutta Görmek için Tıklayın.
Şimdi Sularında Sessiz Bir Gemiyim Ben
Gözlerinin Derinliğinde
Yol Alan..

Deniz Mavide, Bulut Beyazda, Yıldız Gecede..
(Sevdam Sabıkamdır...)
aŞk-ı LâL isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alıntı ile Cevapla