Konu: Şahika
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16 Kasım 2008, 01:27   #1 (permalink)
Bundan sonra diLim LâL
 
aŞk-ı LâL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
  Date: 10 Eylül 2008
 Mesajlar: 30,893
Şahika

Şahika
Nevizade Sok. No: 17
Taksim İstanbul
Tel : 0212 249 61 96

Resmi Tam Boyutta Görmek için Tıklayın. İstanbul'da gece hayatı denince akla gelen ilk mekanlardan olan Şahika, her katında ayrı bir format ile müşterilerine tatmin edici bir hizmet sunmakta.

Resmi Tam Boyutta Görmek için Tıklayın. Nevizade'nin ünlü mekanlarından Şahika, aynı zamanda önemli bir buluşma noktası. Her akşam birileri mutlaka Şahika'da buluşur, akşama kadar görülmeyen arkadaşlar mutlaka Şahika'da bulunur. Sokağa bakan kısmı, her zaman hareketli ve cıvıl cıvıl olan mekanda bira eşliğinde uzun dost sohbetleri yapılıyor. 150 yıllık geçmişe sahip olan bir binada bulunan Şahika'nın ara katları ve terası da farklı konseptlere sahip. Mekan 19.00-04.00 arası hizmet vermekte.

Müzikler genellikle chill out, alternatif, 80'ler, prograsif ve elektronik tarzında. Mekanın meyhane kısmında, meze kültürünün en seçkin örnekleri sunuluyor. Meyhane, özel organizasyonlara da açık ve isteğe göre, fasıl grubu da eşlik ediyor eğlenceye. Pub kısmı ise başka bir alem. Şahika'nın mutfağında, dünya mutfağından seçmeler var. En çok ilgi görenler ise makarna ve krepler. Özel güvecin tadına da mutlaka bakmak lazım. Şahika'nın terası ise açık hava alemlerini en keyiflilerinden. Terasta yemek ve içki keyfi bir başka tabii. Terasta eğlence de garanti diyorlar. Üşenmeyip çıkmalı. Mekanda rezervasyonla fix menü uygulaması da yapılıyor. Grup yemeklerine de uygun bir mekan Şahika. Nevizade'de eğlence için Şahika, bulunmaz bir mekan.
" Taklitlerasıllarınıyüceltir. "
Saygı duyulacak bir tarafınız varsa... O tarafınıza saygılarımla!
Resmi Tam Boyutta Görmek için Tıklayın.✿*゚¨゚✎
Resmi Tam Boyutta Görmek için Tıklayın.

Resmi Tam Boyutta Görmek için Tıklayın._"ikinci el övgü tüccarları varsın bol bol konuşsun benim satacak malım yok ki övgüye ihtiyacım olsun"

Resmi Tam Boyutta Görmek için Tıklayın.
Şimdi Sularında Sessiz Bir Gemiyim Ben
Gözlerinin Derinliğinde
Yol Alan..

Deniz Mavide, Bulut Beyazda, Yıldız Gecede..
(Sevdam Sabıkamdır...)
aŞk-ı LâL isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alıntı ile Cevapla